با حضور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم؛

نمایشگاه کتاب هفته دفاع مقدس در دانشگاه شهید چمران اهواز گشایش یافت

۳۱ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۵ کد : ۴۹۹۴۲ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۹۵۴
دکتر محمدتقی نظرپور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، امروز (یکشنبه) هم‌زمان با نخستین روز از هفته دفاع مقدس، نمایشگاه کتاب هفته دفاع مقدس دانشگاه شهید چمران اهواز را افتتاح کرد.
نمایشگاه کتاب هفته دفاع مقدس در دانشگاه شهید چمران اهواز گشایش یافت

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه شهید چمران اهواز، آیین گشایش این نمایشگاه با حضور دکتر غلامحسین خواجه، رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز و حجت الاسلام و المسلمین سید محسن شفیعی مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه، مسئولان دانشگاه، اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه برگزار شد.
در این نمایشگاه بیش از ۶۰۰ عنوان کتاب شامل ۹ هزار جلد کتاب عرضه شده که از این تعداد ۱۰۰ عنوان با موضوع دفاع مقدس می‌باشد. رمان، روان شناسی و تاریخ از دیگر موضوعات کتاب‌های ارائه شده در این نمایشگاه است.
دکتر نظرپور همچنین در بدو ورود به دانشگاه شهید چمران اهواز با حضور در یادمان شهدای گمنام این دانشگاه، با اهدای شاخه گل و قرائت فاتحه، به مقام شامخ این شهیدان ادای احترام کرد.
بازدید از پروژه‌های عمرانی دانشگاه شهید چمران اهواز و همچنین بازدید از دانشکده هنر شوشتر از دیگر برنامه‌های سفر یک‌روزه معاون وزیر علوم به استان خوزستان است.
س.س ۵۱/ ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷