در آستانه آغاز سال جدید تحصیلی صورت گرفت؛

تجهیز و تعمیر خوابگاه‌های دانشجویی مجتمع آموزش عالی لارستان

۳۰ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۲:۲۱ کد : ۴۹۹۱۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۵۸
مدیر امور دانشجویی مجتمع آموزش عالی لارستان با اعلام آمادگی خوابگاه‌های مجتمع برای پذیرش دانشجویان در سال تحصیلی جدید، از تعمیر و تجهیز خوابگاه‌های استیجاری این مجتمع خبر داد.
تجهیز و تعمیر خوابگاه‌های دانشجویی مجتمع آموزش عالی لارستان

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از مجتمع آموزش عالی لارستان، دکتر نوروزی با اعلام اتمام تعمیرات اساسی خوابگاه‌ها بر اساس اولویت‌بندی و پیش‌بینی‌های به‌عمل‌آمده در حوزه معاونت دانشجویی، به گوشه‌ای از اقدامات انجام‌شده در خوابگاه‌های مجتمع اشاره کرد.
وی، ارتقای سطح پوشش و دسترسی اینترنت کلیه خوابگاه‌های مجتمع، تعمیر و بازسازی سرویس‌های بهداشتی خوابگاه مهر و کوثر، خرید تعدادی یخچال، چند عدد بخاری با سنسور هوشمند اکسیژن، تعدادی لباسشویی تمام اتوماتیک جهت استفاده دانشجویان ساکن خوابگاه کوثر را ازجمله اقدامات انجام‌شده در راستای بهبود وضعیت رفاهی خوابگاه‌های مجتمع برشمرد.
همچنین دکتر نوروزی با اشاره به تلاش مجتمع جهت ارتقای سلامت جسم و روان دانشجویان و ایجاد نشاط اجتماعی در بین آن‌ها، از افتتاح اتاق تندرستی در خوابگاه دختران کوثر در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: لوازم ورزشی شامل دستگاه‌های بدنسازی، میز پینگ‌پنگ، مجموعه تی آر ایکس و وزنه‌های ورزشی برای تجهیز این اتاق خریداری‌شده است که پس از نصب پوشش تاتمی در بخشی از زیرزمین خوابگاه کوثر راه‌اندازی خواهد شد.
ل. م ۵۴/‏ ع. ع ۵۷


( ۲ )