با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

طرح‌های عمرانی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری به بهره‌برداری رسید

۲۶ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۴:۳۰ کد : ۴۹۸۶۸ اخبار برگزیده اخبار ستادی سرخط خبرها
تعداد بازدید:۶۳۲
دکتر منصورغلامی،وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری در ادامه برنامه های خود در سفر به استان مازندران، طرح های عمرانی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری را افتتاح و کلنگ‌زنی کرد.
طرح‌های عمرانی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری به بهره‌برداری رسید

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، افتتاح ساختمان معاونت فرهنگی و اجتماعی به مساحت ۱۰۷۵ متر مربع و کلنگ زنی تصفیه خانه مرکزی با چرخانه آب دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری با ظرفیت ۲۰۰ متر مکعب در شبانه روز، دو پروژه عمرانی این دانشگاه بود که با حضور وزیر علوم افتتاح و کلنگ زنی شد.

همچنین با حضور دکتر غلامی، عملیات ساخت پردیس پارک علم و فناوری مازندران به مساحت ۲۵ هزار متر مربع آغاز شد.

 

*بازدید وزیر علوم از نمایشگاه دستاوردهای دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همچنین از نمایشگاه دستاوردهای فناورانه دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری نیز بازدید کرد.

در این بازدید که مهندس حسین زادگان استاندار مازندران و دکتر یوسف نژاد نماینده ساری و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند، دکتر غلامی ضمن بازدید از محصولات تولید شده توسط پژوهشگران دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری، با فعالان بخش فناوری این دانشگاه در خصوص نحوه عملکردشان به گفتگو پرداخت.

وزیر علوم در ابتدای ورود به دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری با حضور در یادمان شهدای این دانشگاه با اهدای شاخه گل و قرائت فاتحه بر مقام شامخ این بزرگواران ادای احترام کرد.

در این سفر دکتر مسعود شمس بخش، مشاور وزیر علوم و مدیر کل حوزه وزارتی، وزیر علوم را همراهی می‌کند.

ر. ب ۴۵/ ل. م ۵۴/‏ ع. ع ۵۷


( ۱ )