به میزبانی دانشگاه ارومیه؛

نشست منطقه‌ای مدیران هسته‌های گزینش دانشگاه‌های منطقه ۳ کشور برگزار شد

۲۵ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۱:۳۷ کد : ۴۹۸۳۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۶۶
هفتمین نشست منطقه‌ای مدیران هسته‌های گزینش دانشگاه‌های منطقه ۳ کشور، به میزبانی دانشگاه ارومیه برگزار شد.
نشست منطقه‌ای  مدیران هسته‌های گزینش دانشگاه‌های منطقه ۳ کشور برگزار شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه ارومیه، دکتر رحیم حب‌نقی رئیس دانشگاه ارومیه در این نشست اظهار داشت: در گزینش نیرو‌های انسانی بیشتر از ظواهر نفرات که آن‌هم بسیار مهم است، به وجدان کاری و تخصص آن‌ها باید توجه شود.

وی با تأکید بر اولویت گزینش نفرات برحسب وجدان کاری و حفظ بیت‌المال گفت: نیروهای دانشگاه مستقیماً با ارباب‌رجوع، بالأخص قشر جوان روبه‌روِ هستند به همین جهت برای کسب رضایت این قشر باید دقت بیشتری صورت گیرد.

در ادامه اباصلت حاجی‌زاده، دبیر منطقه ۳ گزینش آموزش عالی کشور و مدیر هسته گزینش دانشگاه تبریز گفت: در سال‌های اخیر تعامل هسته‌های گزینش با دانشگاه‌ها بهتر شده و جایگاه این هسته در دانشگاه‌ها کاملاً مشخص‌شده است.

وی افزود: وجود نیروهای علاقه‌مند و متخصص در دانشگاه‌ها زمینه پیشرفت است و یکی از وظایف اصلی هسته‌های گزینش انتخاب همین نیروی‌ها انسانی مناسب و متخصص برای دانشگاه‌ها است که نتیجه عملکرد خوب هسته‌های گزینش نهایتاً منجر به پیشرفت دانشگاه می‌شود.

حاجی‌زاده ادامه داد: مقرر شده است که یک کالبدشکافی جدیدی در آیین‌نامه و قوانین گزینش توسط خود مسئولان هسته‌های گزینش که دارای تجربه هستند، صورت گیرد.

ل.س ۴۲/ ل.م ۵۴