توسط محققان پارک علم و فناوری کردستان؛

جامع‌ترین نرم‌افزار مدیریت هوشمند مدارس «ساراتی» طراحی و ساخته شد

۲۳ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۵:۲۱ کد : ۴۹۸۱۰ دستاوردهای پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری
تعداد بازدید:۱۶۲۱
محققان پارک علم و فناوری کردستان موفق به ساخت جامع‌ترین نرم‌افزار مدیریت هوشمند مدارس با عنوان «ساراتی» شدند که در حال حاضر بیش از ۱۲ هزار مدرسه در کشور از آن استفاده می‌کنند.
جامع‌ترین نرم‌افزار مدیریت هوشمند مدارس «ساراتی» طراحی و ساخته شد
به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری کردستان، در هر لحظه از زمان، دنیا هوشمندتر از قبل می شود، روزی نیست که خبرهای جدید از فناوری‌ها و نرم‌افزارهای نوین در دنیا مخابره نشود و در این بین آموزش نیز دیگر مسیر سنتی خود را طی نمی‌کند بلکه روش‌های نرم‌افزاری جدید کیفیت آموزش را صد چندان کرده و جایگزین روش‌های سنتی و ملال‌آور شده است.
شرکت مهندسی نرم‌افزاری ساراتی، با تجربه‌ای موفق در حوزه نرم‌افزاری و پس از بررسی‌های بسیار، موفق به طراحی نرم‌افزاری هوشمند در حوزه مدیریت آموزشی شده است، این نرم‌افزار علاوه بر مدیریت هوشمند در مدارس، در تمام ساعات شبانه‌روز هم به صورت آنلاین قابل دسترس است تا ارتباط میان اولیاء با مدارس را به صورت پویا در هر لحظه برقرار کند.
نرم‌افزار یکپارچه تحلیل نمرات و مدیریت مدارس ساراتی حاصل تجربه و تلاشی حدوداً ۱۵ ساله مسعود زبردست جوان نخبه مریوانی است که خود از دبیران مدارس مریوان بوده و با نیازسنجی که در سطح مدارس انجام داده، اقدام به طراحی مجموعه نرم‌افزارهای جامعِ مدیریت مدارس ساراتی برای مدارس، با کارآیی سریع، دقیق، آسان و کم‌هزینه کرده است.
نرم‌افزاری که تمام مراحل طراحی آن با استفاده از تجارب گردآوری شده مدیران بیش از ۵ هزار مدرسه در سراسر کشور و منطبق با قوانین جاری آموزش و پرورش، توسط یک تیم طراحی و برنامه‌نویسی حرفه‌ای طراحی و نوشته شده است.
مجموعه نرم‌افزارهای جامعِ مدیریت مدارس ساراتی با استفاده از جدیدترین متد و تکنولوژی‌های روز دنیا برنامه‌نویسی شده و کلیه نیاز‌های تحلیلی مدارس ازجمله تحلیل کلاسی، تحلیل جامع فعالیت‌های درسی، عملکرد دانش‌آموزان، درصد قبولی و میانگین نمرات، انواع نمودار، ارائه کارنامه با جزئیات کامل، بررسی وضعیت دانش‌آموز و معلم را پوشش می‌دهد.
س.س ۵۱/ ل.م ۵۴
 

 


( ۱۵ )