به میزبانی دانشگاه تبریز ؛

دومین آکادمی بین المللی EURAS برگزار می شود

۱۳ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۹ کد : ۴۹۷۴۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۴۸
مدیر همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه تبریز، از برگزاری دومین آکادمی بین المللی EURAS با حضور رئیس اتحادیه دانشگاه های اوراسیا به میزبانی این دانشگاه خبر داد.
دومین آکادمی بین المللی EURAS  برگزار می شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه تبریز، دکتر سعید شجاعی در خصوص برگزاری این رویداد علمی اظهار داشت: نظر به اهمیت دوچندان بین المللی سازی فعالیت های دانشگاهی و همچنین با هماهنگی های انجام شده با اتحادیه دانشگاه های اوراسیا، دومین آکادمی بین المللی EURAS در تاریخ ۲۴ مهرماه سال جاری با حضور رئیس اتحادیه به میزبانی دانشگاه تبریز برگزار خواهد شد.

عضو هیات علمی دانشگاه تبریز در ادامه با تاکید بر اینکه در این آکادمی روش های موثر بین المللی سازی مناسب فعالیت های دانشگاهی توسط اساتید اتحادیه دانشگاه های اوراسیا و همچنین اساتید ایرانی تدریس خواهد شد، گفت: این کارگاه پذیرای دانشگاه های ایران، شامل مدیران و پرسنل همکاری های بین الملل دانشگاه ها و همچنین اعضای هیات علمی و مدیران علاقه مند دانشگاه های منطقه شمالغرب کشور خواهد بود.

مدیر همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه تبریز، با بیان اینکه دومین آکادمی بین المللی EURAS به مدت یک روز در دانشگاه تبریز برگزار خواهد شد، افزود: روش های بهبود مهارت ها، ارتقای دانش، گسترش افق دید در حوزه آموزش عالی بین المللی، نحوه اثر بخش تر کردن استراتژی های بین المللی سازی، رویه ها وگرایشات رایج در بین المللی سازی و آموزش عالی بین الملل و سایر موارد این بخش از جمله موارد مورد بحث این کارگاه خواهد بود.

وی همچنین با تاکید بر اینکه شرکت در این آکادمی برای شرکت کنندگان رایگان است، افزود: علاقمندان برای ثبت نام می توانند به آدرس اینترنتی https://euras-edu.org/euras-academy-in-iran-tabriz/ مراجعه کنند.

مدیر همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه تبریز، در نهایت با بیان اینکه اولین آکادمی در دو سال پیش به میزبانی دانشگاه صنعتی امیر کبیر برگزار شده بود، یادآور شد: در حال حاضر بیش از ۶۰ دانشگاه در منطقه اروپا و آسیا عضو اتحادیه دانشگاه های اوراسیا هستند که دانشگاه تبریز نیز از اعضای این اتحادیه است.