با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

سرپرست پارک علم و فناوری خلیج فارس(قشم) منصوب شد

۰۹ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۴:۵۶ کد : ۴۹۶۴۵ اخبار برگزیده اخبار ستادی سرخط خبرها
تعداد بازدید:۳۴۳
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، دکتر محمد شریف رنجبر را به عنوان سرپرست پارک علم و فناوری خلیج فارس(قشم) منصوب کرد.
سرپرست پارک علم و فناوری خلیج فارس(قشم) منصوب شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر رنجبر آمده است:
ضمن تشکر از زحمات جناب آقای دکتر فتی و آرزوی توفیق برای ایشان، بر اساس پیشنهاد معاون محترم پژوهش و فناوری، به موجب این حکم به سمت سرپرست پارک علم و فناوری خلیج فارس(قشم) منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود با پیگیری‌های جنابعالی و مساعدت‌های سازمان منطقه آزاد قشم و مدیر عامل محترم سازمان، توافق نهایی برای واگذاری اراضی، شرایط مورد نظر هیئت امنای پارک برای تداوم کار پارک و پشتیبانی از شرکت‌ها و موسسات فراهم شود.
ان‌شاءالله با توکل به خداوند سبحان، پیروی از آموزه‌های اسلامی و مبانی علمی، مأموریت‌ها و وظایف محوّله را برپایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های مصوّب دولت تدبیر و امید و طرح‌های پیشنهادی به مجلس محترم شورای اسلامی اجرا، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا نمائید.
دکتر محمدشریف رنجبر متولد 1352 در قشم و عضو هیئت علمی دانشگاه هرمزگان است.
وی دانش‌آموخته کارشناسی زیست شناسی از دانشگاه شهید باهنر کرمان، کارشناسی ارشد رشته علوم دریایی و اقیانوسی-گرایش بیولوژی دریا از دانشگاه شهید چمران اهواز و دکتری در رشته بیولوژی دریا از دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر است.
دکتر رنجبر، چاپ بیش از ۲۵  مقاله علمی-پژوهشی در مجلات نمایه شده ISI و ISC، انتشار بیش از ۳۰ مقاله در کنفرانس های ملی و بین المللی، راهنمایی و مشاوره ۲۷ پایاننامه کارشناسی ارشد یا دکتری حرفهای/دکتری تخصصی و مدیریت ۳ طرح پژوهشی ملی و بین‌المللی در دانشگاه هرمزگان را در کارنامه فعالیت‌های علمی و پژوهشی خود دارد.
از سوابق اجرایی وی می‌توان به معاون فناوری و پشتیبانی پارک زیست فناوری خلیج فارس-جزیره قشم از سال ۱۳۸۶ تا ۱۳۸۸، دبیر شورای فناوری پارک زیست فناوری از سال ۱۳۸۶ تا ۱۳۸۸، عضو شورای اسلامی شورای شهر قشم در دورههای اول و پنجم، کارشناس ارشد ارزیابی در مدیریت محیط زیست منطقه آزاد قشم از ۱۳۸۰-۱۳۸۵، عضو شورای عالی ارزیابی زیست محیطی سازمان منطقه آزاد قشم از بهمن ماه ۱۳۹۱، عضو کمیته راهبری ملی در برنامه کمکهای کوچک تسهیلات جهانی محیط زیست در ایران (GEF/SGP) و مدیر ۵ طرح اجرایی/توانمندسازی جوامع روستایی-صیادی برنامه کمکهای کوچک تسهیلات جهانی محیط زیست و همکار بیش از ۲۰ طرح  اشاره کرد.
ل.م54/


( ۲ )