هم‌زمان با هفته دولت؛

پروژه‌های عمرانی دانشگاه فسا به بهره‌برداری رسید

۰۸ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۸:۱۰ کد : ۴۹۶۰۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۰۸
هم‌زمان با هفته دولت، پروژه‌های عمرانی دانشگاه فسا با حضور نماینده مردم شهرستان فسا در مجلس شورای اسلامی، معاون استاندار و فرماندار ویژه فسا، رئیس دانشگاه و دیگر مسئولان شهرستان به بهره‌برداری رسید.
پروژه‌های عمرانی دانشگاه فسا به بهره‌برداری رسید

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه فسا، در این آیین ۵ طرح پیاده‌راه سلامت به مساحت ۶۰۰ متر و با هزینه ۱.۵ میلیارد ریال، سالن اجتماعات مهندس ولی بردباربه مساحت ۲۰۰ متر مربع، ۵۰ نفر ظرفیت و با هزینه ۷.۵ میلیارد ریال، محوطه دانشکده علوم پایه و کتابخانه به مساحت ۷۰۰۰ متر مربع و با هزینه ۶ میلیارد ریال، سیستم اعلان حریق ساختمان‌های علوم پایه، کتابخانه و خوابگاه پسران به تعداد ۳۲۰ سنسور و با هزینه ۱.۵ میلیارد ریال و سیستم دوربین‌های حفاظتی به تعداد ۶۵ دوربین و با هزینه ۲ میلیارد ریال افتتاح شد.
دکتر اژدری رئیس دانشگاه فسا در این آیین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تقدیر و تشکر از دست اندرکاران ساخت پروژه‌های عمرانی دانشگاه، گزارشی از عملکرد این دانشگاه ارائه کرد.
در ادامه دکتر جمالی نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از ریاست و کارکنان دانشگاه فسا و گرامیداشت هفته دولت، سخنانی را در خصوص ارتقای وضعیت سخت‌افزاری دانشگاه ایراد کرد.
در پایان این مراسم از خیرین و دست‌اندرکاران ساخت پروژه‌های دانشگاه با اهدای لوح تقدیر، شد.
ل.م ۵۴