رئیس دانشگاه تربیت مدرس در افتتاحیه هفتمین جشنواره ملی رویش:

فعالیت کانون‌های دانشجویی کمتر از مجاهدت نیست

۰۶ شهریور ۱۳۹۸ | ۲۰:۵۱ کد : ۴۹۵۹۹ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۵۳
دکتر محمدتقی احمدی، رئیس دانشگاه تربیت مدرس بابیان اینکه فعالیت کانون‌های دانشجویی کمتر از مجاهدت نیست، گفت: در حال حاضر کانون‌های فرهنگی هنری در جامعه بسیار اثرگذار هستند و می‌توانند آینده دانشجویان را تحت تأثیر قرار دهند.
فعالیت کانون‌های دانشجویی کمتر از مجاهدت نیست

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، افتتاحیه هفتمین جشنواره ملی رویش بعد از ظهر امروز (چهارشنبه) با حضور دکتر عبدالرضا باقری قائم مقام وزیر علوم و دکتر غلامرضا غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.
دکتر احمدی، در این آیین افزود: امروزه آنچه مورد نیاز دانشگاهیان است، اثرگذاری فرهنگی، اجتماعی و ذهنی بر دانشجویان دانشگاه‌های کشور و ایجاد امید و سرمایه‌های خلاق در کشور است.
دکتر احمدی بابیان اینکه موفقیت علمی و پژوهشی دوام نخواهد داشت مگر با پاسداری از نشاط، امید و ذهن‌های سالم در کشور، افزود: در حال حاضر کانون‌های فرهنگی هنری بسیار اثرگذار هستند و می‌توانند آینده دانشجویان را تحت تأثیر قرار دهند.
رئیس دانشگاه تربیت مدرس با تأکید بر اینکه فعالیت کانون‌های دانشجویی قطعاً کمتر از یک مجاهدت نیست، ادامه داد: طی ۴ سال اخیر در مقاطع مختلف به‌ویژه حوزه تحصیلات تکمیلی سعی کردیم تا دانشجویان درزمینهٔ فرهنگی و اجتماعی وارد شوند که خوشبختانه طی این مدت توفیقات خوبی نیز در این خصوص حاصل شد که امیدواریم دستاوردهای دانشگاه در این زمینه شناخته و بیش‌ازپیش مطرح شود.

ز. ح ۷۴/ ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷


( ۱ )