با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

دکتر مجاهدی به سمت «سرپرست دانشکده فنی و مهندسی گلپایگان» منصوب شد

۰۶ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۶:۰۳ کد : ۴۹۵۹۱ اخبار برگزیده اخبار ستادی سرخط خبرها
تعداد بازدید:۸۶۷
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، دکتر مهدی مجاهدی را به سمت سرپرست دانشکده فنی و مهندسی گلپایگان منصوب کرد.
دکتر مجاهدی به سمت «سرپرست دانشکده فنی و مهندسی گلپایگان» منصوب شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر مجاهدی آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشکده فنی و مهندسی گلپایگان منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود با بهره‌مندی از تجارب اعضای هیئت علمی دانشکده، امکانات و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی وظایف ریاست دانشکده را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و مأموریت‌های تعیین شده برای آن دانشکده به انجام رسانید.
امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت‌المال و صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری، رعایت دقیق مقررات مالی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشکده اهتمام ورزید.
دکتر مهدی مجاهدی متولد ۱۳۶۲، دانش آموخته کارشناسی ارشد مکانیک از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، کارشناسی ارشد و دکترا از دانشگاه صنعتی شریف است.
وی از سال ۱۳۹۲ تاکنون به عنوان عضو هیئت علمی آن دانشکده به خدمت مشغول بوده و در سمت‌های مختلف اجرایی از جمله مدیر تحصیلات تکمیلی مسئولیت داشته است.
وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه‌ای ضمن قبول استعفای دکتر دارا معظمی، رئیس سابق دانشکده فنی و مهندسی گلپایگان، از خدمات وی در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷


( ۱۶ )