هم‌زمان با گرامیداشت هفته دولت؛

زمین چمن مصنوعی مجتمع آموزش عالی گناباد افتتاح شد

۰۶ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۳:۳۸ کد : ۴۹۵۸۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۳۷
هم‌زمان با پنجمین روز از هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و با حضور فرماندار، جمع کثیری از مسئولان شهرستان و مدیران مجتمع آموزش عالی گناباد، زمین چمن مصنوعی به متراژ ۱۳۴۴ مترمربع و هزینه تمام‌شده ۴.۳ میلیارد ریال از محل اعتبارات دولت و کمک خیرین، افتتاح شد.
زمین چمن مصنوعی مجتمع آموزش عالی گناباد افتتاح شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از مجتمع آموزش عالی گناباد، دکترسیدمصطفی موسوی زاده سرپرست مجتمع آموزش عالی گناباد در این آئین ضمن تبریک هفته دولت گفت: پیشرفت مجتمع آموزش عالی گناباد حاصل یک کار دلی، جمعی و مشارکتی است.

سرپرست مجتمع آموزش عالی گناباد ضمن تشکر از زحمات دکتر حسین نجاری در دوران ریاست خود در مجتمع آموزش عالی گناباد گفت: ما نیاز به همدلی و همراهی تمامی اعضای هیئت‌علمی، کارکنان و مسئولان شهرستان برای رسیدن به اهداف این مجتمع داریم.

دکتر نجاری رئیس سابق مجتمع آموزش عالی گناباد در ادامه اظهار داشت: خوشحالیم که یکی دیگر از مجموعه‌های دانشگاه افتتاح می‌شود و امیدواریم که هرچه سریع‌تر پردیس مجتمع به‌طور کامل به بهره‌برداری برسد.

وی فعالیت‌های انجام‌شده را حاصل همه حمایت‌ها و همکاری‌های همکاران در مجتمع، مسئولان شهرستان ازجمله فرماندار، امام‌جمعه، نماینده و سایر مسئولان که افرادی همدل و دلسوز هستند و همواره تلاش نمودند تا این مجتمع به اهداف خود نزدیک شود، دانست.

مهندس حامد قربانی فرماندار شهرستان نیز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تشکر از زحمات دکتر نجاری، از انتصاب یک مدیر جوان و بومی به سمت سرپرست مجتمع آموزش عالی ابراز خرسندی کرد.

ل. س ۴۲/ ل. م ۵۴