مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی وزارت علوم:

دانشگاه پیام نور در تربیت دانشجویان خودباور کاملا موفق بوده است

۰۶ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۴ کد : ۴۹۵۸۲ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۲۴
دکتر مسعود شمس بخش مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به قبولی ۳۰درصدی دانش‌آموختگان دانشگاه پیام نور در مقاطع بالاتر و آزمون‌های استخدامی گفت: این دانشگاه در تربیت دانشجویان خودباور کاملا موفق بوده است.
دانشگاه پیام نور در تربیت دانشجویان خودباور کاملا موفق بوده است

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری، دکتر شمس بخش در آیین دانش آموختگی ۳۰۰ دانشجوی دانشگاه پیام نور چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: از مجموع ۴ میلیون جمعیت دانشجویان کشور ۱۲ درصد مربوط به دانشگاه پیام نور است و این دانشجویان می‌توانند به راحتی با دانشجویان دانشگاه‌های روزانه و حضوری رقابت کنند.

مشاور وزیر علوم، خاطرنشان کرد: دانشگاه پیام نور نقش بسیار ویژه ای در گسترش عدالت آموزش عالی در کشور داشته به طوری که امروزه دختران و پسران می‌توانند بدون نیاز و دغدغه عزیمت به مناطق دیگر در مرکز محل زندگی خود به‌تحصیل بپردازند.

دکتر شمس بخش ادامه داد: در ابتدای انقلاب در کشور ۱۷۰ هزار دانشجو در کشور داشتیم اما امروز دانشجویان فعلی پیام نور نزدیک به ۳ برابر این تعداد است.

وی افزود: بدون تردید دانشگاه پیام نور یکی از افتخارات علمی و ارزشمند کشور است و به بالندگی روز افزون این دانشگاه امیدوار هستیم و البته مدیران نیز قدر این فرصت مغتنم را می دانند.

گفتنی است جشن فارغ التحصیلی ۳۰۰ دانشجو مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری، همزمان با هفته دولت و با حضور خانواد‌ه های دانشجویان دانش‌آموخته با حضور معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه پیام نور کشور و سایر مدیران در فرهنگ سرای بزرگ شهرکرد برگزار شد

ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷


( ۱ )