شهرکرد؛ مقصد سوم سفرهای استانی وزیر علوم در هفته دولت؛

دکتر غلامی وارد استان چهارمحال و بختیاری شد

۰۵ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۸ کد : ۴۹۵۳۲ اخبار برگزیده اخبار ستادی سرخط خبرها
تعداد بازدید:۲۴۶
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و هیئت همراه، صبح امروز (سه شنبه) در ادامه سفرهای استانی خود در هفته دولت، پس از سفر به استان های کردستان و آذربایجان غربی، وارد شهرکرد شد و مورد استقبال استاندار، روسای دانشگاه‌های چهار محال و بختیاری و مسئولان استانی قرار گرفت.
دکتر غلامی وارد استان چهارمحال و بختیاری شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر غلامی، در جریان سفرهای استانی خود در هفته دولت که از بعدازظهر جمعه اول شهریورماه با سفر به استان کردستان آغاز شد، روز دوشنبه به ارومیه رفت و چند طرح عمرانی-دانشگاهی را افتتاح کرد.

پس از استان‌های کردستان و آذربایجان غربی، وزیر علوم در سومین ایستگاه سفرهای استانی خود در هفته دولت به چهارمحال و بختیاری سفر کرده است.

شرکت در مراسم چهل‌سالگی دانشگاه شهرکرد، تقدیر از برترین‌های ادوار رؤسا و خیرین ادوار دانشگاه، دیدار با رؤسای دانشگاه‌های استان و اعضای شورای دانشگاه و بازدید از پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری از جمله برنامه‌های سفر یک روزه دکتر غلامی به این استان است.

افتتاح سردر ورودی و بلوار و میدان مرکزی دانشگاه شهرکرد، تکمیل و تجهیز سالن کنفرانس کتابخانه مرکزی این دانشگاه، افتتاح خوابگاه خیرساز و همچنین تکمیل و تجهیز سالن کنفرانس و آمفی‌تئاتر دانشکده ادبیات از دیگر برنامه‌های وزیر علوم در سفر به این شهر است.

دکتر غلامی همچنین قرار است در ادامه سفرهای استانی خود در هفته دولت به استان‌های زنجان و گیلان هم سفر کند.