با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

دکتر موسوی‌ زاده به سمت «سرپرست مجتمع آموزش عالی گناباد» منصوب شد

۰۴ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۸:۱۱ کد : ۴۹۵۲۵ اخبار برگزیده اخبار ستادی سرخط خبرها
تعداد بازدید:۱۱۴۹
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، طی حکمی دکتر سیدمصطفی موسوی‌ زاده را به سمت « سرپرست مجتمع آموزش عالی گناباد» منصوب کرد.
دکتر موسوی‌ زاده به سمت «سرپرست مجتمع آموزش عالی گناباد» منصوب شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در حکم انتصاب دکتر موسوی زاده آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جناب‌عالی، به موجب این حکم به سمت «سرپرست مجتمع آموزش عالی گناباد» منصوب می‌شوید.
امید است با توکل به خداوند سبحان، مأموریت و وظایف محوله را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های ارائه شده به مجلس محترم شورای اسلامی به انجام رسانید. بایسته است با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری دانشگاهیان، خیرین و صاحب‌نظران، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا نمائید.
دکتر سید مصطفی موسوی زاده متولد ۱۳۶۳ شهرستان گناباد است. نامبرده دوره کارشناسی خود را در رشته مهندسی متالورژی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران و دکترای خود را در این رشته از دانشگاه تربیت مدرس اخذ کرده است.
وی در دوران خدمت در دانشگاه، فعالیت‌های اجرایی مختلفی داشته و از سال ۱۳۹۴ تاکنون در سمت معاون آموزشی، پژوهشی و دانشجویی مجتمع آموزش عالی گناباد مسئولیت داشته است.
وزیر علوم همچنین با توجه به اتمام دوره ریاست دکتر حسین نجاری رئیس سابق مجتمع آموزش عالی گناباد، در نامه‌ای جداگانه از خدمات وی در طول تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷


( ۸ )