همزمان با هفته دولت؛

مرکز رشد اقماری واحدهای فناور شهرستان پارس آباد مغان افتتاح شد

۰۳ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۱ کد : ۴۹۴۷۲ دستاوردهای پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری
تعداد بازدید:۸۳۰
همزمان با گرامی داشت هفته دولت، مرکز رشد اقماری واحدهای فناور شهرستان پارس آباد مغان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل و رئیس پارک علم و فناوری این استان، راه اندازی و افتتاح شد.
مرکز رشد اقماری واحدهای فناور شهرستان پارس آباد مغان افتتاح شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری استان اردبیل، دکترحبیب ابراهیم پور، رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل در این آیین با بیان اینکه در مرحله اول راه‌اندازی این مرکز ۸ ایده در مرکز رشد اقماری شهرستان پارس آباد استقرار یافته است، ابراز امیداوری کرد: توجه و تعامل مسئولان شهرستان و استان موجب بالنده‌تر و شکوفاتر شدن  این مرکز در راستای رسالت‌های خود در استان اردبیل شود.

وی به نقش ارزنده و بی بدیل مراکز رشد در امر توسعه اقتصاد دانش‌بنیان که از مولفه‌های اصلی اقتصاد مقاومتی مناطق است اشاره کرد و خواستار توجه ویژه به این مرکز از سوی مقامات شهرستانی شد.

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: در پایش اولیه، مرکز رشد اقماری واحدهای فناور شهرستان پارس آباد موفق به پذیرش تعداد ۸ ایده قابل تجاری‌سازی برای طی مراحل پیش‌رشد در این مرکز شد.

عزیزی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل نیز در حاشیه این آیین ضمن رونمایی از چندین طرح، از نزدیک با ایده‌های فناوران مستقر در این مرکز آشنا شد.

ل.س42/ل.م54