بازدید رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از دانشگاه گلستان

۲۷ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۲:۲۳ کد : ۴۹۴۵ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۷۶۳
مهندس ذوالفقار یزدان مهر رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از طرح های عمرانی پردیس دانشگاه گلستان، دانشکده فنی و مهندسی گرگان و سلف سرویس دانشجویی سازمان مرکزی دانشگاه گلستان بازدید کرد. به گزارش ر...
مهندس ذوالفقار یزدان مهر رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از طرح های عمرانی پردیس دانشگاه گلستان، دانشکده فنی و مهندسی گرگان و سلف سرویس دانشجویی سازمان مرکزی دانشگاه گلستان بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این دیدارها دکتر فرهاد یغمائی رئیس و دکتر غلامرضا خوش فر معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه گلستان که مهندس یزدان مهر را همراهی می کردند،ضمن بازدید از امکانات،  وی رادر جریان خلاصه ای از اقدامات انجام شده و در دست اقدام دانشگاه در سال های اخیر قرار دادند.
گفتنی  است در پایان این بازدیدها طی جلسه ای که با حضور رئیس و معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه برگزار شد، مهندس یزدان مهر ضمن تشریح اقدامات اخیر صندوق رفاه در زمینه بهبود تسهیلات رفاهی دانشجویان، بیمه و وام ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی و ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده در دانشگاه گلستان، آمادگی صندوق رفاه را برای کمک به دانشگاه در زمینه پیشبرد امور مربوط به سلف سرویس، خدمات رفاهی، تغذیه دانشجویان و سایر تسهیلات اعلام و برای تجهیز سلف سرویس اعلام کرد.