بازدید رئیس دانشگاه شهیدباهنر کرمان از دبیرخانه جشنواره ملی حرکت

۳۱ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۱:۳۵ کد : ۴۹۲۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۷۱
دکتر طاهر رئیس دانشگاه شهیدباهنر، از تالار افضل و دبیرخانه اجرایی جشنواره حرکت برای بررسی نحوه پیشرفت کارها و انجام حمایت های لازم در برگزاری نهمین جشنواره ملی حرکت بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی وزا...
دکتر طاهر رئیس دانشگاه شهیدباهنر، از تالار افضل و دبیرخانه اجرایی جشنواره حرکت برای بررسی نحوه پیشرفت کارها و انجام حمایت های لازم در برگزاری نهمین جشنواره ملی حرکت بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،  دراین بازدید دکترطاهر بعد از دیدن غرفه های فضای نمایشگاهی تالار افضل و فضای فن بازار جشنواره از مسیر رفت و آمد اتوبوس ها که برای دانشجویان فراهم شده بودبازدیدکرد و بعد از آن در جلسه ای به منظور دریافت گزارش ها و بررسی روند پیشرفت کار و همچنین تشکر از عوامل اجرایی و تیم فعال دانشجویی نهمین جشنواره ملی حرکت در محل  دبیرخانه و اتاق فکر جشنواره حضور یافت.
 دکتربصیری ضمن  تشکر و قدردانی از زحمات دانشجویان و فعالان جشنواره و همچنین رئیس دانشگاه گفت: هدف از برگزاری این جشنواره حمایت از ایده های دانشجویان و تبدیل آن ایده ها به محصول است. در این جشنواره 89 دانشگاه از سراسر کشور و همچنین برای اولین بار 70 دانشگاه علوم پزشکی شرکت کردند.
وی افزود: هدف از این کار حمایت از انجمن های علمی وایجاد انگیزه است.
 دبیرجشنواره همچنین از روز افتتاحیه جشنواره خبر داد و خاطر نشان کرد: از تاریخ 3مهر 95 جشنواره به مدت دو روز با حضور 800نفر دانشجو و پژوهشگر آغاز می شود.
 گفتنی است از دانشگاه های پنج کشور نیز دراین جشنواره شرکت خواهند کرد.
در پایان جلسه، دکتر طاهر ضمن ارائه رهنمودها از زحمات تمام عوامل اجرایی، حوزه معاونت فرهنگی و به ویژه تیم فعال دانشجویی انجمن های علمی تشکر و بر حمایت ویژه از انجمن های علمی تاکید کرد.
این بازدید به همراهی  دکتر بصیری معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و دبیرنهمین جشنواره ملی حرکت، دکتر اسلامی معاون مالی،اداری و مدیریت منابع، یوسف زاده مدیرکل امورفرهنگی دانشگاه و دبیراجرایی جشنواره، دکتر ابراهیمی مدیرکل حوزه ریاست و چند تن از مسئولان بخش های مختلف دانشگاه صورت گرفت.