وزیر علوم در پیام تبریک "روز خبرنگار" تأکید کرد:

نقش بی‌بدیل اصحاب رسانه در افزایش سطح آگاهی و تقویت امید، نشاط و بالندگی در جامعه

۱۶ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۰ کد : ۴۹۲۳۱ اخبار برگزیده اخبار ستادی سرخط خبرها
تعداد بازدید:۲۴۰
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور پیامی به مناسبت فرارسیدن "هفدهم مردادماه؛ روز خبرنگار"، بر نقش بی‌بدیل اصحاب رسانه در افزایش سطح آگاهی و تقویت امید، نشاط و بالندگی در جامعه تأکید کرد.
نقش بی‌بدیل اصحاب رسانه در افزایش سطح آگاهی و تقویت امید، نشاط و بالندگی در جامعه

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، متن پیام دکتر غلامی به شرح زیر است:

 

«ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ»

جهان امروز جهان ارتباطات و رسانه‌هاست و زندگی در عصر حاضر بدون رسانه و خبر قابل تصور نیست. در چنین زمانه‌ای، خبرنگاران و اصحاب رسانه به‌مثابه سفیران عرصه دانایی و روایتگران صادق و امین مردم نقشی بی‌بدیل در افزایش سطح آگاهی و تقویت امید، نشاط و بالندگی در جامعه ایفا می‌کنند.

بر این باورم اطلاع‌رسانی دقیق، شفاف و مناسب دستاوردهای مجموعه بزرگ آموزش عالی و انعکاس بهنگام روند رشد شتابان فعالیت‌های پژوهشی و فناورانه به جامعه علمی و دانشگاهی و ملت شریف ایران، مرهونِ خدمات ارزشمند و تلاش‌های صادقانه خبرنگارانی است که با رعایت اصول و اخلاق حرفه‌ای در آگاهی‌بخشی، روشنگری، تقویت امید اجتماعی در میان نخبگان و آحاد جامعه به ایفای نقش می‌پردازند.

اینجانب ضمن پاسداشت تلاش‌های حرفه‌ای خبرنگاران و صاحبان قلم، "هفدهم مردادماه؛ روز خبرنگار" را تبریک می‌گویم و از درگاه خداوند متعال، سلامتی، سعادت و توفیق خدمت در راه حقیقت و تعالی روزافزون ایران عزیز را مسئلت دارم.

امیدوارم با استعانت از الطاف الهی، بهره‌گیری از سرمایه‌ها و ظرفیت‌های گران‌سنگ جامعه علمی و نخبگانی کشور و همکاری‌های ارزنده اصحاب محترم رسانه، بتوانیم بیش‌ازپیش در مسیر توسعه و تعالی ایران اسلامی و کمک به حل مشکلات و مسائل اساسی جامعه و مردم گام‌های مؤثرتری برداریم؛ ان‌شاءالله.

ل.م ۵۴/ ع. ع۵۷