مدیرکل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان در شهرکرد تأکید کرد:

ضرورت برگزاری پرشور و نشاط المپیادهای ورزشی در دانشگاه‌ها

۱۵ مرداد ۱۳۹۸ | ۰۸:۵۳ کد : ۴۹۱۹۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۳۹۵
دکتر محمدحسین علیزاده مدیرکل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان در نشست شورای ورزشی دانشگاه شهرکرد که به میزبانی این دانشگاه برگزار شد، دانشجویان را منشاء اثرگذاری دانست و وجود آنها را پرارزش خواند و گفت: برگزاری جذاب و پرشور و نشاط المپیادها باعث تشویق دانشجویان و استقبال آنها از المپیادها می‌شود.
ضرورت برگزاری پرشور و نشاط المپیادهای ورزشی در دانشگاه‌ها

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل ازدانشگاه شهرکرد، دکتر علیزاده در این نشست، دانشگاه شهرکرد را دانشگاهی بانشاط، شاد و پرانرژی معرفی کرد و گفت: دانشگاه شهرکرد با توجه به پیگیری‌های که انجام داد، توانست این میزبانی را کسب کند و امیدوارم این المپیاد، المپیادی به یاد ماندنی باشد.

در ادامه دکترسعید کریمی رئیس دنشگاه شهرکرد ضمن ابراز خرسندی از انتخاب دانشگاه شهرکرد به عنوان میزبان پنجمین المپیاد ورزش همگانی دانشجویان پسر و دختر دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور در سال ۱۴۰۰ گفت: استان چهارمحال و بختیاری بویژه دانشگاه شهرکرد برای برگزاری این المپیاد دارای پتانسیل‌های بسیار بالایی است و دانشگاه شهرکرد علاوه برفعالیت ها و کلاس‌های ورزشی که برای اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه برگزار می‌کند با ادارات و سازمان های دیگر از لحاظ ورزش و خدمات مرتبط با آن نهایت همکاری را دارد.

وی گفت: این دانشگاه ارتباط خوبی با اداره‌ها و ارگان‌های استان دارد و انشاالله در المپیاد پیش رو با همکاری با آنها بتوانیم میزبان خوبی برای المپیاد ۱۴۰۰ باشیم.

همچنین در این نشست هاشم چراغی مدیر تربیت بدنی دانشگاه شهرکرد، گزارشی از عملکرد اداره تربیت بدنی این دانشگاه ارائه کرد.

گفتنی است در این نشست، حجت‌الاسلام دکترسعید صفی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهرکرد، دکتررضا قاسمی نژاد رئیس اداره ورزش‌های قهرمانی اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم تحقیقات و فناوری، دکترغلامرضا شمس معاون اداری، مالی و مدیریت منابع و دکترپژمان طهماسبی معاون دانشجویی دانشگاه شهرکرد نیز حضور داشتند.

ل. س ۴۲/ ل. م ۵۴