باحضور متخصصان داخلی و بین‌المللی؛

نخستین مدرسه تابستانی احتراق ایران در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود

۱۱ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۷:۴۳ کد : ۴۹۱۰۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۲۲۴
اولین رویداد علمی مدرسه تابستانی احتراق ایران (ICS۲۰۱۹) با حضور متخصصان و دانشمندان برجسته‌ داخلی و خارجی در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.
نخستین مدرسه تابستانی احتراق ایران در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه صنعتی شریف، قطب علمی سامانه‌های هوافضای دانشگاه صنعتی شریف در راستای توسعه علم و فناوری در کشور و بسترسازی مناسب همکاری‌های علمی و فناوری میان ایران و کشورهای توسعه یافته در موضوعات مختلف علمی، اولین مدرسه احتراق ایران تحت عنوان First Iran Combustion School (ICS2019) را طی روزهای ۲ تا ۵ شهریورماه سال جاری در این دانشگاه برگزار خواهد کرد.
این رویداد چهار روزه با همکاری انجمن بین‌المللی احتراق (The Combustion Institute) ، انجمن ملی احتراق ایران (Iranian Combustion Institute)، انجمن علمی دانشکده مهندسی هوافضا و همچنین با مشارکت علمی اساتید دانشگاه‌های داخل و خارج از کشور برگزار می‌شود.
در حاشیه این رویداد، تعدادی سمینار، کارگاه تخصصی در آزمایشگاه‌های تخصصی و یک نمایشگاه جانبی به صورت ارائه پوستر برای شرکت‌کنندگان برنامه‌ریزی شده است.
در اولین رویداد علمی مدرسه تابستانی احتراق ایران (ICS2019) اساتیدی از کشورهای مختلف از جمله انگلیس، ایتالیا و آلمان اقدام به ارائه دوره‌های آموزشی با موضوعات تخصصی در زمینه احتراق خواهند کرد. علاوه برمدعوین مدرس خارجی، تعدادی سخنران نیز از خارج و داخل کشور اقدام به ارائه موضوعات تخصصی در زمینه احتراق می‌نمایند.
علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس ics.sharif.edu مراجعه کرده و از جزئیات برنامه مدرسه تابستانی احتراق آگاهی یابند.
ل.م ۵۴