آیین معارفه و تکریم معاون آموزشی وزارت علوم؛

دکتر خاکی صدیق: بسیاری از دستاوردهایی که نظام‌مان به آن افتخار می‌کند مدیون آموزش عالی کشور است

۳۰ تیر ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۲ کد : ۴۸۸۷۴ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۳۷۲
دکتر علی خاکی صدیق، معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: بسیاری از دستاوردهایی که نظام‌مان به آن افتخار می‌کند مدیون آموزش عالی کشور است و هر کسی که عضوی از این خانواده است؛ چه دانشجویان، استادان، مدیران و کارکنان آموزش عالی، طبیعتا سهمی از این افتخار دارند.
دکتر خاکی صدیق: بسیاری از دستاوردهایی که نظام‌مان به آن افتخار می‌کند مدیون آموزش عالی کشور است

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر خاکی‌صدیق، در آئین تکریم دکتر مجتبی شریعتی نیاسر و معارفه خود که امروز (یکشنبه) در سالن شهدای جهاد علمی این وزارت برگزار شد، اظهار داشت: خدا را شاکرم که عمرم را در راه خدمت به آموزش عالی کشور عزیزمان ایران قرار داده و از اینکه عضوی از خانواده بزرگ آموزش عالی هستم افتخار می‌کنم.
وی افزود: به عنوان رئیس سابق دانشگاه صنعتی خواجه‌نصیرالدین طوسی که حدود ۱۰ سال و مسئولیت آن در دو دوره را برعهده داشتم، شاهد بودم که در پنج سال اخیر همکاران‌مان در وزارت علوم چه در این دوره و چه در دوره قبل، تلاش خالصانه‌ای در جهت اصلاح امور داشته‌اند.
معاون آموزشی وزارت علوم خاطرنشان کرد: قرار گرفتن در جای کسی همچون دکتر شریعتی نیاسر که انسان بسیار فعال و پرانرژی هستند سخت است و بنده امیدوارم که بتوانم جای ایشان را پر کنم. خدماتی که ایشان انجام داده‌اند قابل تحسین است.
دکتر خاکی‌صدیق در ادامه گفت: طبیعتاً با توجه به مخاطبان گسترده و متنوع آموزش عالی، چالش‌ها و مشکلاتی نیز وجود دارد که الحمدلله با پی‌گیری‌های انجام شده، بخش اعظمی از این مسیر طی شده و امیدوارم که بتوانم راهشان را ادامه داده و اصلاحات لازم را براساس تجربیاتی که دارم، انجام دهم.
دکتر خاکی صدیق در پایان سخنانش ضمن قدردانی از اعتماد و حسن نظر دکتر غلامی اظهار داشت: از کلیه همکاران و بزرگانی که در این جمع حضور دارند و یا ندارند، نیز می‌خواهم که اگر نظری، برنامه‌ای و یا راه حلی برای مرتفع کردن مشکلات آموزشی دارند لطفاً ارائه دهند؛ بدون شک در حوزه معاونت آموزشی نیازمند نظرات و راهنمایی‌های ارزشمند شما عزیزان هستیم.
ر.ا ۵۲/ ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷


( ۱۰ )