بازدید استاندارآذربایجان شرقی از دانشگاه صنعتی سهند تبریز

۲۱ آبان ۱۳۹۳ | ۱۵:۱۷ کد : ۴۸۷۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۵۲
دکتراسماعیل جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی ازدانشگاه صنعتی سهند تبریز بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین نشست دکتررسول آذری خسروشاهی سرپرست دانشگاه صنعتی سهند گزارشی از عملکرد این دان...
بازدید استاندارآذربایجان شرقی از دانشگاه صنعتی سهند تبریز
دکتراسماعیل جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی ازدانشگاه صنعتی سهند تبریز بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین نشست دکتررسول آذری خسروشاهی سرپرست دانشگاه صنعتی سهند گزارشی از عملکرد این دانشگاه درزمینه های مختلف آموزشی، پژوهشی ، فرهنگی ، عمرانی ارائه کرد.
وی با اشاره به برنامه های راهبردی دانشگاه صنعتی سهند که درحال تدوین و تصویب می باشد اظهار امیدواری کرد تا با همکاری استانداری و سایر دستگاه های ذیربط با دانشگاه صنعتی سهند بتوان این دانشگاه را درتمامی زمینه ها ارتقا داد .
درادامه تعدادی از اعضای جلسه به بیان دیدگاه ها و مشکلات حوزه های مختلف دانشگاهی با استاندارپرداختند.
همچنین دکترجبارزاده ضمن تشکر و قدردانی از میزبانی دانشگاه صنعتی سهند و ابراز خرسندی از حضور درجمع اساتید این دانشگاه از موسس و روسای قبلی و فعلی دانشگاه تقدیر و تشکر کرد.
وی همچنین بازدید از دانشگاه ها و ملاقات با اساتید را جزو اولویت برنامه های خود عنوان کرد و گفت: اینجانب برای اداره استان به صورت علمی و اصولی دست همه شما را می فشارم.
گفتنی است دراین جلسه موارد مهمی درتمامی زمینه ها از سوی چند تن از اساتید مطرح شد و استاندار برای کمک و حمایت از این موارد قول مساعد داد .