به میزبانی دانشگاه محقق اردبیلی؛

اولین کنفرانس بین‌المللی گردشگری برگزار می‌شود

۲۲ تیر ۱۳۹۸ | ۱۴:۳۰ کد : ۴۸۶۶۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۴۷
نخستین کنفرانس بین‌المللی گردشگری (مطالعه فرصت‌ها و چالش‌های توسعه گردشگری با محوریت استان اردبیل) ۲۴تیرماه سال جاری به میزبانی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می‌شود.
اولین کنفرانس بین‌المللی گردشگری برگزار می‌شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه محقق اردبیلی، هدف از برگزاری این کنفرانس به اشتراک گذاشتن دانش و تجارب و تبادل ایده‌ها و اندیشه‌های دانشگاهیان، سیاستگذاران، مدیران و دست‌اندرکاران نهادهای اجرایی می‌باشد تا از این طریق، انگیزه بیشتر برای درک بهتر مسائل گردشگری کشور و بخصوص؛ مسائل و چالش‌های گردشگری استان اردبیل فراهم گردد و راهکارهای عملیاتی و اجرایی به منظور حل چالش‌ها ارائه شود.

این کنفرانس در قالب سخنرانان کلیدی مشهور ملی و بین المللی، ارائه مقالات علمی، اجرای کارگاه‌های آموزشی تخصصی، برگزار خواهد شد و مقالات کنفرانس در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ( ISC ) نمایه می‌گردد.

مدیریت و اقتصاد گردشگری، گردشگری کشاورزی، سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی گردشگری، بازاریابی گردشگری، گردشگری فرهنگی، گردشگری و جغرافیا، گردشگری ورزشی، گردشگری سلامت و فرصت‌ها و چالش های توسعه گردشگری در استان اردبیل محورهای این کنفرانس یک روزه را تشکیل می‌دهند.

ل.م ۵۴


( ۲ )