دکتر جهانگیری ابراز امیدواری کرد:

اعطای تسهیلات اشتغالزایی به مهارت آموزان دانشگاه پیام نور منشا تحول در روستاها باشد

۱۹ تیر ۱۳۹۸ | ۱۶:۲۱ کد : ۴۸۶۳۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۲۸۳
دکتراسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه امروز کشور تبدیل به یک کارگاه عظیم در همه بخش‌ها شده است، گفت: از ابتدای انقلاب در مسئولیت‌های مختلف خدمتگزار مردم بوده ام، اما این حجم از کار و تلاش و افتتاح طرح‌های مختلف که هم اکنون در حال انجام است جزو کم سابقه‌ترین موارد است.
اعطای تسهیلات اشتغالزایی به مهارت آموزان دانشگاه پیام نور منشا تحول در روستاها باشد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه پیام نور، دکتر جهانگیری اظهار امیدواری کرد: با امضای تفاهم نامه میان دانشگاه پیام نور و معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم مهارت آموزان تحت پوشش تسهیلات اشتغال زایی قرار گرفته و شاهد تحول و توسعه در این بخش باشیم.

همچنین در جریان سفر دکتراسحاق جهانگیری به استان فارس، رییس دانشگاه پیام نور کشور و معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری تفاهم نامه ای را به منظور بهره مندی مهارت آموزان دانشگاه پیام نور از تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری امضا کردند.

براساس این قرارداد اجرایی در ۷ مرکز دانشگاه پیام نور در استان های مختلف به صورت آزمایشی، به دانشجویان و فارغ التحصیلان آموزش های کوتاه مدت مهارتی ارائه می شود و این افراد پس از دریافت گواهی دوره آموزشی تحت پوشش تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری از سوی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم قرار خواهند گرفت.

در حاشیه این مراسم با فرمان معاون اول رییس جمهور از طریق ویدیو کنفرانس سیستم خنک کن هوای ورودی نیروگاه سیکل ترکیبی کازرون افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

ل.س ۴۲/ ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷


( ۲ )