رئیس سازمان امور دانشجویان تأکید کرد:

لزوم حمایت و توجه مسئولان وزارت علوم از ورزش دانشگاهی

۱۹ تیر ۱۳۹۸ | ۰۸:۳۳ کد : ۴۸۵۹۸ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۶۸۷
دکتر مجتبی صدیقی معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان با حضور در محل برگزاری سی‌امین دوره بازی‌های یونیورسیاد دانشجویان جهان، ضمن تقدیر از مدال‌آوران تیم تیراندازی، این موفقیت‌ها را زمینه‌ساز شوق هر چه بیشتر دانشجویان برای انجام فعالیت‌های ورزشی دانست و بر حمایت و توجه مسئولان وزارت علوم از ورزش دانشگاهی تاکید کرد.
لزوم حمایت و توجه مسئولان وزارت علوم از ورزش دانشگاهی

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، دکتر صدیقی به همراه دکتر رضا قراخانلو رئیس آکادمی ملی المپیک و عضو هیئت رئیسه فدراسیون ورزش های دانشگاهی وارد ناپل ایتالیا محل برگزاری سی امین دوره بازی های یونیورسیاد دانشجویان جهان شد.

وی سپس به همراه دکتر دهخدا و بشیریان رئیس و دبیر کل فدراسیون به دیدار ورزشکاران تیراندازی اعزامی ایران به بازی های یونیورسیاد در محل اقامت این تیم رفت و در جریان آخرین وضعیت آن‌ها قرار گرفت.

دکتر صدیقی در این دیدار ضمن تبریک برای کسب مدال‌های طلا، نقره و برنز توسط تیم تیراندازی ایران، گفت: کسب این موفقیت‌ها حاصل تلاش شما ورزشکاران و کادر مربیگری و سرپرستی تیم و حمایت‌های خوب در راه آماده‌سازی جهت حضور در این رویداد مهم بین‌المللی بود.

در ادامه این دیدار جوایز مدال‌آوران تیم تیراندازی از سوی معاون وزیر علوم به آن‌ها تقدیم شد.

تیم تیراندازی ایران با نمایشی خوب به ۲ طلا، ۲ نقره و یک برنز این رقابت‌ها دست یافت.

ل.م ۵۴/‏ ع. ع ۵۷

 


( ۱ )