بازدید استادان دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان از سد و نیروگاه های زهره و جراحی

۲۲ آبان ۱۳۹۵ | ۱۲:۱۳ کد : ۴۸۵۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۰۶
جمعی از استادان دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان با هدف تحقیقات و رفع مشکلات صنعتی از مجموعه سد جره بازدید شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درپی دعوت به عمل آمده ازسوی شرکت بهره برداری از س...
جمعی از استادان دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان با هدف تحقیقات و رفع مشکلات صنعتی  از مجموعه سد جره بازدید شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درپی دعوت به عمل آمده ازسوی شرکت بهره برداری از سد و نیروگاه زهره و جراحی، از استادان دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان، بازدیدی از مجموعه سد جره از توابع شهرستان رامهرمز توسط جمعی از اعضای هیئت علمی دانشگاه به عمل آمد.
این بازدید در قالب تفاهم نامه منعقد شده بین دانشگاه و شرکت زهره و جراحی و برای مشخص کردن موضوعات تحقیقاتی و مشکلات صنعتی آن شرکت برگزارشد.
 قبل از بازدید جلسه ای با حضور مدیرعامل و مهندسان شرکت با اعضای هیئت علمی دانشگاه برگزارشد  و دکترصفدریان سرپرست واحد ارتباط با صنعت دانشگاه دراین جلسه ضمن ایراد سخنرانی، به بیان توانمندی های دانشگاه و اعضای هیئت علمی و تجهیزات موجود در سه دانشکده فنی مهندسی، منابع طبیعی و علوم پایه پرداخت و  ضمن اشاره به لزوم برطرف کردن موانع موجود برای ارتباط بین صنعت و دانشگاه، برطرف شدن مشکلات بخش صنعت را در گرو اعتماد این بخش به دانشگاه و اعضای هیئت علمی آن دانست و افزود: صنعت نیز باید نیازهای خود را دقیقا مشخص کرده تا اعضای هیئت علمی بتوانند برای پاسخ به آن نیازها اقدامات لازم را به عمل آورند.
گفتنی است پس از پایان جلسه،اعضای هیئت علمی به اتفاق مهندسان شرکت از سد و تجهیزات آن بازدید کرده و درجریان برخی مشکلات موجود قرار گرفتند.