آزمایشگاه تحقیقاتی انرژی و محیط زیست دانشگاه صنعتی اراک افتتاح شد

۱۵ تیر ۱۳۹۸ | ۱۵:۰۵ کد : ۴۸۴۹۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۶۲
دکترحمیدرضا رضائی آشتیانی سرپرست دانشگاه صنعتی اراک گفت: دانشگاه صنعتی اراک دانشگاهی کیفی و ماموریت گراست که در مسیر توسعه رشته‌‎ها و تحصیلات تکمیلی اقدام کرده و تاکید بر این ماموریت‌گرایی دارد.
آزمایشگاه تحقیقاتی انرژی و محیط زیست دانشگاه صنعتی اراک افتتاح شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه صنعتی اراک، دکتررضائی آشتیانی در نشست مشترک با دکترعبدالساده نیسی مدیرکل پشتیبانی معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم اظهار داشت: دانشگاه صنعتی اراک با توجه به حضور صنایع مادر در استان مرکزی و تنوع محصولات ارتباط خوبی با صنایع برقرار کرده است.

وی افزود: انتظار این است که دانشگاه‌ها با توجه به ماموریت‌های محوله در جهت حل مشکلات جامعه قدم بردارند و در این خصوص دانشگاه صنعتی اراک این امر را سرلوحه امور قرار داده است.

سرپرست دانشگاه صنعتی اراک با اشاره به مراکز پژوهشی دانشگاه گفت: در حوزه پژوهشی با توجه به جذب اعضای هیئت علمی در رشته‌های مورد نیاز، دانشگاه به دنبال توسعه آزمایشگاه‌ها می‌باشد.

در ادامه مدیرکل پشتیبانی معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، ضمن بازدید از آزمایشگاه‌های دانشگاه صنعتی اراک، آزمایشگاه تحقیقاتی انرژی و محیط زیست این دانشگاه را افتتاح کرد.

ل.س ۴۲/ ل.م ۵۴