بازدید مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت علوم ازصندوق رفاه دانشجویان

۲۸ تیر ۱۳۹۵ | ۱۴:۳۸ کد : ۴۸۱۵ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۱۷۱
دکترداریوش سلیمی مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت علوم در بازدید ازصندوق رفاه دانشجویان گفت: عملکرد مطلوب صندوق رفاه دانشجویان، منجر به حاکم شدن آرامش نسبی بر فضای دانشگاه ها شده است. به گزارش روابط...
بازدید مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت علوم ازصندوق رفاه دانشجویان
دکترداریوش سلیمی مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت علوم در بازدید ازصندوق رفاه دانشجویان گفت: عملکرد مطلوب صندوق رفاه دانشجویان، منجر به حاکم شدن آرامش نسبی بر فضای دانشگاه ها شده است.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترسلیمی دربازدید از صندوق رفاه دانشجویان، ضمن مثبت ارزیابی کردن عملکرد صندوق درسال گذشته، بیان داشت: تلاش های بی دریغ صندوق رفاه دانشجویان درحاکم کردن آرامش بر فضای دانشگاه ها، که در نتیجه نگاه نو و حضور موثر و پرتحرک  در رفع مسائل و نیازهای صنفی  دانشجویان صورت گرفته است، قابل تقدیر است.
وی افزود: ایجاد امید و افزایش اعتماد در میان دانشگاهیان از وظایف حراست است که دراین حوزه صندوق رفاه دانشجویان با ایجاد بستر مناسب و خدمات دهی توام با کرامت انسانی به دانشجویان در فضای دانشگاه ها، همیاری و تعامل موثری با این حوزه داشته است.
دکترسلیمی با اشاره به آسیب شناسی های مفید صورت گرفته و برنامه ریزی های موثر بلند مدت وکوتاه مدت صندوق  گفت: در سال های گذشته متاسفانه با توجه به کمبود اعتبارات تخصیص یافته، صندوق نمی توانست پاسخگویی همه نیازهای دانشجویان درحوزه تسهیلات رفاهی باشد که خوشبختانه با اقدامات و برنامه ریزی های موثر مهندس یزدان‌مهر و تیم مدیریتی ایشان بسیاری از مطالبات صندوق وصول گردید و با حرکت رو به جلو و نگاه نو حاکم شده بر صندوق، شاهد رشد چشمگیری در حوزه درآمدزایی نیز بوده ایم که این امر منجر به ارتقای کیفیت خدمات رسانی به دانشجویان شده است.
مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت علوم، نیاز جامعه امروز را توجه به رشد روز افزون توسعه علمی و فعالیت های آموزشی و پژوهشی و فراهم کردن محیطی امن برای دانشجویان بیان کرد و گفت: ایجاد مدیریت واحد خدمات رفاهی دانشجویی به تمرکز مسئولان دانشگاهی بر خدمات آموزشی و توسعه علمی کمک شایانی خواهد کرد.
دکترسلیمی تصریح کرد: یکپارچه سازی و متمرکز شدن سیاست گذاری ها در این حوزه، امکان نظارت و ارزیابی فعالیت ها درجهت هرچه بهتر انجام شدن آنها را نیز برای نهادهای نظارتی آسان تر می سازد.