بازدید مسئولان سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح قزوین ازشرکت های مستقر در پارک علم و فناوری قزوین

۱۷ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۶:۰۹ کد : ۴۸۱۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۹۵
مسئولان سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح استان قزوین دربازدید از شرکت کارنو واقع در پارک علم و فناوری قزوین از محصولات آن استقبال کردند.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،مسئولان سازمان تأمین اجتماعی ن...
مسئولان سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح استان قزوین دربازدید از شرکت کارنو واقع در پارک علم و فناوری قزوین از محصولات آن استقبال کردند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،مسئولان سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح و کانون بازنشستگی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح مستقر در استان قزوین طی بازدید از شرکت و نمایشگاه کارنو از خدمات، فعالیت‌ها و محصولات این مجموعه استقبال کردند.
در این بازدید از ارائه خدمات فرهنگی و علمی به خانواده‌های نیروهای مسلح اعم از بازنشستگان و شاغلان با همکاری شرکت کارنو استقبال و مقرر شد مجموعه‌ای از بروشورها و مشخصات قابل ارائه به خانواده‌ها تهیه شود تا زمینه لازم برای استفاده افراد علاقه‌مند خدمات این حوزه فرهم شود.
تلاش برای ورود محصولات شرکت کارنو از جمله مکاترون به فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا، بخش دیگری از این بازدید را به خود اختصاص داد تا ضمن دریافت سطح کیفی «A» و توزیع در سطح کشور، خانواده‌های نیروهای مسلح و طرف‌های قرار داد با اتکا بتوانند در قالب طرح حکمت محصولات سرگرمی و علمی ویژه کودکان را خریداری کنند.
گفتنی است شرکت کارنو یکی از واحدهای مستقر در پارک علم و فناوری استان قزوین می‌باشد که با انجام آزمایش‌های علمی و تحقیقاتی، دروسی را که دانش‌آموزان به صورت تئوری در کتب آموزشی فرا می‌گیرند به صورت عملی به تصویر می‌کشد و زمینه آشنایی آن‌ها را با ویژگی‌های مواد و ابزارهای آزمایشگاهی و شناخت دقیق فعالیت‌های علمی فراهم می‌کند.
شرکت کارنو در کنار ارائه آزمایش‌های علمی که با بازدید مسئولان آموزش و پرورش و گروه‌های متعدد دانش‌آموزی همراه بوده است، اقدام به طراحی و ساخت یک وسیله بازی و سرگرمی در گروه الکترونیک و رایانه با نام مکاترون کرده است؛ این محصول ضمن دریافت عنوان رتبه نخست ساخت اسباب‌بازی در بخش طرح‌های ثبت شده از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مطابق اظهارات مسئولان مربوطه، پتانسیل ورود به فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا را نیز دارد.