با صدور پیامی؛

رئیس دانشگاه یاسوج درگذشت سه تن از دانشجویان این دانشگاه را تسلیت گفت

۲۶ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۲:۵۶ کد : ۴۸۰۸۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۲۹
دکتر احمد عریان رئیس دانشگاه یاسوج در پی حادثه درگذشت سه تن از دانشجویان این دانشگاه، پیام تسلیتی صادر کرد و روز دوشنبه ۲۷ خرداد را در این دانشگاه عزای عمومی اعلام نمود.
رئیس دانشگاه یاسوج درگذشت سه تن از دانشجویان این دانشگاه را تسلیت گفت

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه یاسوج، متن کامل پیام تسلیت دکتر عریان، به شرح زیر است:

انالله و اناالیه راجعون

با کمال تاسف و تاثر فراوان و قلبی آکنده از غم و اندوه، ضایعه درگذشت سه دانشجوی دانشگاه یاسوج را تسلیت می‌گویم.

این حادثه تلخ و تاسف‌بار، سرمایه‌ای عظیم و غیرقابل جبران را از جامعه علمی کشور، دانشگاه و منطقه گرفت که به هیچ وجه جبران نخواهد شد.

در این سانحه دلخراش، استان کهگیلویه و بویراحمد در ماتم و عزا فرو رفت، دانشگاه یاسوج عزادار شد و غم و اندوه بر چهره اعضای هیئت علمی، کارکنان، دانشجویان و دانشگاهیان نشست.

در این تصادف غم انگیز فرشتگانی از عرصه علم و دانش به ملکوت اعلی پیوستند و در جوار رحمت الهی آرام گرفتند اما حسرت جانکاه فراق آنان در تاریخ دانشگاه و قلوب داغدار اساتید و دانشجویان ماندگار و جاوید شد.

اینجانب که به حق سه فرزند معنوی خود را از دست داده ام به نمایندگی از جامعه دانشگاهیان یاسوج این ضایعه‌ی دلخراش و تاسف بار را به خانواده‌ی بزرگوار این عزیزان، دانشکده‌های مربوطه و دانشجویان دانشگاه یاسوج تسلیت عرض کرده و از درگاه خداوند قادر متعال علو درجات برای این کبوتران سبک بال و برای منسوبین صبر و شکیبایی  مسالت می کنم.

قابل ذکر است در این حادثه بر اثر برخورد یک دستگاه پراید با تاکسی بین شهری در مسیر یاسوج به شیراز و در حوالی شهرستان سپیدان چهارنفر جان باختند.

این تصادف در نزدیکی سپیدان فارس اتفاق افتاد که متاسفانه سه نفر از دانشجویان دانشگاه یاسوج در این تصادف جان خود را از دست دادند.

مصطفی تقویان، دانشجوی دکترای مهندسی شیمی، امیر دانشمند، دانشجوی کارشناسی ارشد زراعت  و نرگس آذره، دانشجوی کارشناسی ریاضیات از دانشجویان دانشگاه یاسوج که متاسفانه در این حادثه جان به جان آفرین تسلیم کرده و جامعه دانشگاهی را در سوگ و ماتم فرو بردند.

س.س51/ل.م54


( ۳ )