با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پارک علم و فناوری کردستان صورت گرفت؛

انعقاد تفاهم‌نامه چهارجانبه شهر هوشمند سنندج/ افتتاح فضای کار اشتراکی مرکز نوآوری/ رونمایی از سرویس خدمات سلامت بر بستر الکترونیک

۲۵ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۲:۲۹ کد : ۴۸۰۶۰ دستاوردهای پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری
تعداد بازدید:۱۱۷۲
رونمایی از سرویس خدمات سلامت، افتتاح فضای کار اشتراکی مرکز نوآوری اپلیکیشن فینووا شعبه سنندج و انعقاد تفاهم‌نامه شهر هوشمند سنندج از دستاوردهای بازدید آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از پارک علم و فناوری کردستان بود.
انعقاد تفاهم‌نامه چهارجانبه شهر هوشمند سنندج/ افتتاح فضای کار اشتراکی مرکز نوآوری/ رونمایی از سرویس خدمات سلامت بر بستر الکترونیک

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری کردستان، آذری جهرمی با حضور در پارک علم و فناوری کردستان، با حضور در شرکت اهورا (استارتاپ ژین) از نهاده‌های فعال طرح تکاپو رسته IT حضور یافته و از "سرویس خدمات سلامت بر بستر الکترونیک و شبکه پستی" این شرکت رونمایی کردند.

ژین به عنوان یک فروشگاه اینترنتی دارای تجربه در حوزه فناوری سلامت و با اعتقاد و پایبندی به اخلاق حرفه ای می خواهد در همگام با فروشگاه‌های معتبر جهان، به بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی ایران در حوزه سلامت تبدیل شود.

در ادامه، حضور مهندس جهرمی تفاهم‌نامه مشارکت و سرمایه‌گذاری در پیاده‌سازی پروژه‌های مرتبط با شهر هوشمند سنندج بین استانداری، پارک علم و فناوری کردستان، شهرداری سنندج و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی به امضا رسید.

 این تفاهم‌نامه  با هدف طراحی، پیاده سازی و تامین مالی پروژه شهر هوشمند سنندج به منظور جهت دار کردن و سرعت بخشیدن به فعالیت‌های صورت گرفته تفاهم نامه همکاری، مشارکت و سرمایه گذاری در پیاده سازی پروژه های مرتبط با شهر هوشمند سنندج منعقد شد.

همچنین، در این بازدید مرکز نوآوری فینووا، چهارمین شعبه خود را پس از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، علامه طباطبایی و فردوسی مشهد در پارک علم و فناوری کردستان و با همکاری شرکت «کاردوک» افتتاح کرد.

در این مرکز که یکی از نهاده‌های فعال حوزه فاوا مستقر در پارک علم و فناوری کردستان می‌باشد، استارتاپ‌ها می‌توانند با شبکه سرمایه‌گذاران فینووا در ارتباط باشند تا از این فرصت برای جذب سرمایه استفاده کنند.

مهندس جهرمی در بازدید از مرکز نوآوری تولید گیم و اپلیکیشن پارک علم و فناوری کردستان نیز با تشویق جوانان فعال در این مرکز از آنها درخواست کرد که با تلاش بیشتر از ظرفیت‌های داخلی برای توسعه فعالیت‌ها استفاده کنند.

س.س51/ل.م54


( ۲ )