با حضور رئیس سازمان امور دانشجویان؛

نشست کادر فنی و سرپرستان تیم‌های اعزامی یونیورسیاد ۲۰۱۹ ایتالیا برگزار شد

۲۲ خرداد ۱۳۹۸ | ۰۸:۴۰ کد : ۴۸۰۰۳ اخبار برگزیده اخبار ستادی سرخط خبرها
تعداد بازدید:۷۹۳
نشست کادر فنی و سرپرستان تیم‌های اعزامی در فاصله ۲۲ روز مانده تا آغاز سی‌امین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان ۲۰۱۹ در ایتالیا، با حضور دکتر مجتبی صدیقی رئیس سازمان امور دانشجویان در محل این سازمان برگزار شد.
نشست کادر فنی و سرپرستان تیم‌های اعزامی یونیورسیاد ۲۰۱۹ ایتالیا برگزار شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، دکتر صدیقی در این نشست با قدردانی از زحمات کادرهای فنی و سرپرستان تیم‌های اعزامی گفت: دوستان فدراسیون دانشگاهی زحمات زیادی کشیدند و برنامه‌ریزی خوبی برای حضور موفق در یونیورسیاد داشتند. در دو دوره قبل نتایج خوب و به یادماندنی داشتیم و رتبه‌های خوب جهانی به دست آمد و امیدوارم در این دوره نیز نتیجه خوبی حاصل شود.
وی افزود: امسال یک شرایط کمی متفاوت است چرا که در دوره‌های قبل در ۸ رشته اعزام داشتیم اما امسال به ۴ رشته کاهش داشته و کاروان کیفی عازم مسابقات می‌شود.
رئیس سازمان امور دانشجویان با تاکید بر توجه به ورزش بانوان گفت: به غیر از والیبال در رشته‌های اعزامی دیگر تقریباً تعداد دختران و پسران یکسان است و این نشان‌دهنده توجه ویژه به ورزش دانشجویی دختران است.
وی با اشاره به شرایط سخت مالی خاطرنشان کرد: در این شرایط خاص محدودیت‌های مالی را کاملاً احساس می‌کنیم و با مشکلات زیادی مواجه شده‌ایم اما با حمایت‌های صورت گرفته تیم اعزامی ایران به یونیورسیاد مشکلی نخواهد داشت.
دکتر صدیقی با تاکید بر لزوم رعایت نظم و انضباط و اخلاقیات تیم‌های اعزامی ایران به یونیورسیاد گفت: باید از روزهای باقیمانده تا اعزام به بهترین شکل برای آماده‌سازی تیم‌ها استفاده کنیم تا ان‌شاالله بهترین نتیجه ممکن به دست بیاید.

به گفته وی، این امکان که همه پتانسیل ورزش دانشگاهی بتوانند خود را نشان بدهند فراهم شد و قطعاً کسب نتیجه خوب دریونیورسیاد باعث افزایش انگیزه و تلاش تمامی دانشجویان برای فعالیت جدی در ورزش خواهد شد.
رئیس سازمان امور دانشجویان افزود: امیدوارم حضور آبرومندانه‌ای در این دوره از رقابت‌ها داشته باشیم. برای همه ورزشکاران اعزامی ایران آرزوی موفقیت دارم و از آن‌ها می‌خواهم برای کسب بهترین نتیجه همه تلاش خود را به کار گیرند.
دکتر محمدرضا دهخدا رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی نیز ضمن قدردانی از حمایت‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به ارائه گزارشی از نحوه برنامه‌ریزی و اعزام تیم‌های ایران به ایتالیا محل برگزاری سی‌امین دوره بازی‌های یونیورسیاد پرداخت.
وی افزود: همه ورزشکاران، مربیان و سرپرستان زحمات زیادی برای کسب نتیجه کشیده‌اند. با این هزینه‌های سرسام‌آور تلاش زیادی برای اعزام کاروان ایران صورت گرفت و با توجه به تجربه و انگیزه بالای نفرات اعزامی در رشته‌های مختلف ورزشی امیدوارم بهترین نتیجه ممکن به دست بیاید.
در ادامه مربیان و سرپرستان تیم‌های اعزامی در ۴ رشته تیراندازی، تیر و کمان، تکواندو و والیبال، درباره وضعیت تیم‌های خود، سطح فنی رقابت‌ها و احتمال موفقیت تیم‌های ایران به ارائه گزارش پرداختند.
ل.م54/ع.ع57