بازدید رئیس دانشگاه صنعتی خاتم الانبیا بهبهان از روند ثبت نام دانشجویان

۳۰ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۶:۲۶ کد : ۴۷۹۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۱۰
هم زمان با ثبت نام دانشجویان ورودی جدید، دکترمرتضی توکلی رئیس دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان با حضور در سالن ثبت نام از چگونگی مراحل ثبت نام این دانشجویان بازدید کرد . به گزارش روابط عمومی وزارت عل...
بازدید رئیس دانشگاه صنعتی خاتم الانبیا بهبهان از روند ثبت نام دانشجویان
هم زمان با ثبت نام دانشجویان ورودی جدید، دکترمرتضی توکلی رئیس دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان با حضور در سالن ثبت نام از چگونگی مراحل ثبت نام این دانشجویان بازدید کرد .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکترتوکلی در این بازدید ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید، برای تمام دانشجویان آرزوی موفقیت و بهروزی کرد.
وی همچنین در بازدید از مراحل مختلف ثبت نام، با مسئولان مربوطه در خصوص نحوه ثبت نام گفتگو کرده و با چند نفر از پذیرفته شدگان و خانواده هایشان در خصوص رضایت مندی آنها در مورد ثبت نام و رفع مشکل آنها از نزدیک به صحبت پرداخت
ثبت نام دانشجویان جدید الورود در این دانشگاه با اهدای بسته های فرهنگی، راهنمای دانشگاه، بروشور های آموزشی ،پژوهشی ،خدمات رفاهی ،کمیته انضباطی ، نقشه شهرستان، بسته های پذیرانی و ناهار همراه است .
گفتنی است از 30 شهریور ماه ثبت نام از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه صنعتی خاتم الانبیا بهبهان آغاز شده و تا 31 شهریور ادامه خواهد یافت.