بازدید دانشجویان و دانش آموزان از امکانات دانشگاه صنعتی ارومیه

۲۸ آبان ۱۳۹۳ | ۱۵:۰۵ کد : ۴۷۸۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۸۲
دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز مراغه و دانش آموزان دبیرستان شاهد دخترانه ام ابیها در قالب اردویی یک روزه ضمن بازدید ازبخش های مختلف دانشگاه صنعتی ارومیه با فضای این دانشگاه و امکانات مختلف آن آشنا شد...
دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز مراغه و دانش آموزان دبیرستان شاهد دخترانه ام ابیها در قالب اردویی یک روزه ضمن بازدید ازبخش های مختلف دانشگاه صنعتی ارومیه با فضای این دانشگاه و امکانات مختلف آن آشنا شدند .
 به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این بازدید علی بهروزی مسئول روابط عمومی دانشگاه صنعتی ارومیه در سخنانی در جمع بازدیدکنندگان ، دانشگاه را فضای رشد و تعالی فکری و معنوی وتحصیل در دانشگاه را دورانی مهم و تعیین کننده برای دانشجویان جهت مسئولیت پذیری به منظور ورود به جامعه دانست ویکی از ثمرات ارزشمند این برنامه را آشنایی و ارائه دیدگاه مثبت و جامع به دانشجویان در رابطه با مراکز آموزش عالی و پژوهشی و پتانسیل ها و ظرفیت های موجود بیان داشت .
وی با ارزشمند دانستن این قبیل برنامه ها وبازدیدها، داشتن دیدگاه و شناخت قبلی دانش آموزان از دانشگاه و فضای آن را زمینه ساز یک انتخاب صحیح و دور اندیشانه برای ادامه تحصیل در دانشگاه دانست و اولویت مسئولان دانشگاه و مدرسه را در برنامه ریزی و هماهنگی این قبیل برنامه ها مهم ارزیابی کرد .
مسئول اداره روابط عمومی دانشگاه صنعتی ارومیه در بخش دیگری از سخنان خود، این  دانشگاه و بخش های مختلف و افق چشم انداز برنامه ها و فعالیت های آن را معرفی کرده و دانشگاه صنعتی ارومیه را توسعه محور، پیشرو در زمینه پژوهش و فناوری و دارای افتخارات و رتبه های عالی علمی و آکادمیک در سطح کشور عنوان کرد و گفت : پیشرفت های شگرف این دانشگاه با توجه به نوپا و جدید التاسیس بودن آن یک جهش بلند و امید وارکننده است .
بهروزی همچنین به فرصت ها و زمینه های ادامه تحصیل در دانشگاه صنعتی ارومیه اشاره کرده و افق و چشم انداز تحصیلات در مدارج عالی در این دانشگاه را مساعد و امکان پذیر دانست .
گفتنی است در ادامه این بازدید دانشجویان و دانش آموزان از قسمت های مختلف دانشگاه صنغتی ارومیه از جمله کتابخانه، کلاس ها ، امکانات ورزشی ، سالن دو منظوره مطالعه و رایانه، آزمایشگاه ها ، کارگاه ها و سایت رایانه ای آن بازدید کردند .