با حضور مدیر کل روابط عمومی وزارت علوم؛

روابط عمومی‌های برتر دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری منطقه ۱۰ کشور تجلیل شدند

۰۱ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۶:۳۸ کد : ۴۷۷۲۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۷۹
نخستین جشنواره معرفی و تجلیل از روابط عمومی‌ها و کارشناسان برتر دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری منطقه ۱۰ کشور، با حضور مدیر کل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، فرماندار بهبهان، رئیس دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان و جمعی از مدیران و کارشناسان دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری منطقه ۱۰ کشور به میزبانی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان برگزار شد.
روابط عمومی‌های برتر دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری منطقه ۱۰ کشور تجلیل شدند

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان، در این آیین، دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول در حوزه ارتباطات رسانه‌ای، دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی رامین در حوزه تبلیغات در روابط عمومی و دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر در حوزه پوشش مناسب و هدفمند فعالیت‌ها با استفاده از تبلیغات محیطی، عناوین برتر را به خود اختصاص دادند.
دو عنوان برتر استفاده بهینه در تدوین و انتشار فعالیت‌ها در راستای مدیریت سبز و استفاده از ظرفیت تکنولوژی‌های نوین در روابط عمومی نیز به پارک علم و فناوری خوزستان تعلق گرفت.
همچنین از دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان نیز با دو عنوان برتر در حوزه‌های مستندسازی در روابط عمومی و انتشارات تجلیل به‌عمل آمد و دانشگاه شهدای هویزه نیز شایسته تقدیر شناخته شد.
در بخش کارشناس برتر نیز یوسف حاجوی کارشناس مسئول روابط عمومی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان موفق به کسب عنوان برتر شد.
در ادامه این مراسم، دو کارگاه آموزشی «روابط عمومی و ارتباط با رسانه‌ها» با تدریس دکتر علیرضا عبداللهی نژاد، عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی و کارگاه «روابط عمومی‌ها و تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی مجازی» با تدریس دکتر شاهو صبار، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران برگزار شد.
ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷