باحضور دکتر امید و جمعی از خیّرین شهرستان جیرفت، کلنگ ساخت مسجد دانشگاه جیرفت به زمین زده شد

۲۳ دی ۱۳۹۳ | ۱۴:۲۵ کد : ۴۷۵۵ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۶۱۴
باحضور دکترمحمدحسین امید معاون اداری، مالی و مدیریت منابع و قائم مقام ستاد خیّرین وزارت علوم و جمعی از خیّرین و مسئولان دانشگاه و شهرستان جیرفت، کلنگ ساخت مسجد این دانشگاه به زمین زده شد. به گزارش رواب...
باحضور دکتر امید و جمعی از خیّرین شهرستان جیرفت، کلنگ ساخت مسجد دانشگاه جیرفت به زمین زده شد
باحضور دکترمحمدحسین امید معاون اداری، مالی و مدیریت منابع و قائم مقام ستاد خیّرین وزارت علوم و جمعی از خیّرین و مسئولان دانشگاه و شهرستان جیرفت، کلنگ ساخت مسجد این دانشگاه به زمین زده شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترامید دراین مراسم با اشاره به اقدامات ارزشمند صورت گرفته توسط خیّرین دردانشگاه های کشور از مردم و به خصوص خیّرین شهرستان جیرفت درخواست کرد برای توسعه زیرساخت های این دانشگاه مشارکت و حمایت لازم را به عمل آورند.
معاون اداری، مالی وزارت علوم با اشاره به مزیت های مختلف منطقه جیرفت و پیشینه فرهنگی و تمدنی دیرینه آن، دانشگاه جیرفت را مستعد پیشرفت و توسعه بیشتر دانست و تاکید کرد: این دانشگاه در حال حاضر در جایگاه واقعی خود قرار ندارد و با کمک خیّرین می تواند به سرعت روند توسعه و پیشرفت خود را طی کرده و جایگاه واقعی خود را به دست آورد.
قائم مقام ستاد خیّرین وزارت علوم با یادآوری برخی اقدامات خیّرین در دانشگاه های کشور و اشاره به این نکته که دانشگاه جیرفت تاکنون از مشارکت و حمایت خیّرین بی بهره بوده است، کلنگ زنی و ساخت مسجد این دانشگاه با مشارکت خیّرین را نقطه عطفی در تاریخ این دانشگاه معرفی کرد و نسبت به حمایت های روز افزون خیّرین از این دانشگاه برای تکمیل زیر ساخت ها و ساختمان های آموزشی و پژوهشی، ابراز امیدواری کرد.
گفتنی است در ادامه این مراسم دکتر امید، کلنگ ساخت مسجد این دانشگاه را که با حمایت و مشارکت خیّرین و با زیربنای 700 متر مربع ساخته می شود، به زمین زد.