دو طرح شاخص پارک علم و فناوری البرز در زمینه کشاورزی و صنعتی رونمایی شد

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۴ کد : ۴۷۴۱۲ دستاوردهای پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری
تعداد بازدید:۱۵۹۹
دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، دکتر طیبی رئیس جهاد دانشگاهی و دکترشهبازی استاندار البرز، ضمن بازدید از نمایشگاه دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور پارک علم و فناوری البرز، دو طرح شاخص این پارک در زمینه کشاورزی و صنعتی را رونمایی کردند.
دو طرح شاخص پارک علم و فناوری البرز در زمینه کشاورزی و صنعتی رونمایی شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل ازپارک علم و فناوری البرز، در ابتدای این بازدید دکترعطاء اله ربانی رئیس پارک علم و فناوری البرز ضمن معرفی دستاوردهای این پارک در حوزه دانش‌بنیان اظهار داشت: پارک علم و فناوری البرز با محدودیت‌های فضای فیزیکی و بودجه‌ای بیش از ۱۵۰ شرکت را در فضای محدود خود مستقر و حمایت کرده است.
وی با اشاره به موقعیت علمی و صنعتی استان البرز، این استان را در زمینه شرکت‌های دانش‌بنیان دارای رتبه چهارم ذکر کرد و خواستار حمایت معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری در نقش‌آفرینی این پارک در جذب و پذیرش و استقرار و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور شد.
دکتر ربانی بر توانمندی پارک علم و فناوری البرز در زمینه ایفای نقش مؤثرتر در سال رونق تولید تاکید کرد و یادآورشد: انتظار این است حمایت‌های لازم در بعد استانی و کشوری از این پارک بیش از گذشته صورت بگیرد.
دکتر سورنا ستاری معاون علم و فناوری ریاست جمهوری در این بازدید با اشاره به دستاوردهای خوب پارک علم و فناوری البرز گفت: پارک علم و فناوری البرز در استان صنعتی البرز ظرفیت‌های بسیاری دارد و باید از ظرفیت‌های بخش خصوصی برای توانمند کردن خود و شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور استفاده کند.
در این بازدید که به همراه دکتر طیبی رئیس و دکتر بیجندی رییس سازمان ستفا صورت گرفت مدیران شرکت‌های دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری البرز مشکلات و مسائل خود را با دکتر ستاری مطرح کردند.
دکترستاری و هیات همراه همچنین از بخش های مختلف پارک علم و فناوری البرز نیز بازدید کردند.
ل.س ۴۲/ ل. م
 


( ۵ )