مدیر کل روابط عمومی وزارت علوم در ساری تأکید کرد؛

فعالیت‌های ورزشی در دانشگاه‌ها؛ زمینه‌ساز شادابی و پویایی دانشجویان/ حمایت همه‌جانبه وزارت علوم از ورزش دانشجویی

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۰۸:۳۳ کد : ۴۷۳۷۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۳۰
مراسم اختتامیه المپیاد ورزشی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری با سخنرانی دکتر علیرضا عبداللهی نژاد مدیرکل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و حضور قاسم رضایی قهرمان المپیک در رشته کشتی فرنگی، دانشجویان و هیئت رئیسه این دانشگاه برگزار شد.
فعالیت‌های ورزشی در دانشگاه‌ها؛ زمینه‌ساز شادابی و پویایی دانشجویان/ حمایت همه‌جانبه وزارت علوم از ورزش دانشجویی

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری، دکتر عبداللهی‌نژاد در این مراسم با اشاره به اهمیت توجه به شادابی و نشاط در محیط دانشگاهی گفت: فعالیت‌های ورزشی در دانشگاه زمینه‌ساز شادابی و پویایی دانشجویان می‌باشد و مجموعه وزارت علوم در حد توان خود از ورزش دانشجویی برای ایجاد نشاط و پویایی حمایت همه‌جانبه می‌کند.
وی به کسب رتبه‌های خوب ورزشی توسط دانشجویان ورزشکار در منطقه و جهان اشاره کرد و اظهار داشت: این رتبه‌ها نشان‌دهنده ظرفیت بسیار بالا در زمینه ورزش دانشجویی است و باید این ظرفیت را بیشتر توسعه داد.
مدیر کل روابط عمومی وزارت علوم با بیان اینکه استان مازندران با وجود پهلوانان و قهرمانان دارای پتانسیل بالایی در قهرمان‌پروری است افزود: توجه بیشتر مسئولان به فعالیت‌های تربیت بدنی در راستای ایجاد شور و نشاط اجتماعی دانشجویان گامی بلند و مؤثر در ایجاد روحیه امید در دانشگاه‌هاست.
در پایان این مراسم، با اهدای لوح سپاس و هدایایی از برگزیدگان المپیاد ورزشی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری تقدیر شد.
ل.م ۵۴/‏ ع. ع ۵۷