با حکم وزیر علوم، سرپرست دانشگاه شهید باهنر کرمان منصوب شد

۲۷ آبان ۱۳۹۴ | ۱۰:۳۹ کد : ۴۷۰۸ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۹۱۲
دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، با صدور حکمی دکتر محمدعلی طاهررا به سمت سرپرست دانشگاه شهید باهنر کرمان منصوب کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در حکم دکتر فرهادی خطاب به...
دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، با صدور حکمی دکتر محمدعلی طاهررا به سمت سرپرست دانشگاه شهید باهنر کرمان  منصوب کرد. 
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در حکم دکتر فرهادی خطاب به دکتر طاهر آمده است : امید است با توکل به خداوند سبحان، ماموریت و وظایف سرپرستی دانشگاه شهید با هنر کرمان را برپایه قوانین،سیاست ها و برنامه های مصوب به انجام رسانید، بایسته است با پیروی از آموزه های اسلامی، مبانی علمی، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری دانشگاهیان و صاحب نظران، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری و نقش آفرینی آن در اقتصاد دانش بنیان و تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی ایفا نمایید.
وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه ای از خدمات دکتر محمد جواد فدایی سرپرست پیشین دانشگاه شهید باهنر کرمان  در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد. 
گفتنی است دکتر محمدعلی طاهر استاد گروه شیمی تجزیه دانشگاه شهید باهنر کرمان می باشد و پیش از این ریاست دانشکده علوم این دانشگاه و ریاست دانشگاه پیام نور استان کرمان را برعهده داشته است .