با محوریت بررسی وضعیت استان‌های سیل‌زده برگزار می‌شود؛

اجلاس روسای دانشگاه‌های بزرگ کشور به میزبانی دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی

۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۰۸:۲۶ کد : ۴۷۰۲۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۱۰
اجلاس روسای دانشگاه‌های بزرگ کشور، با محوریت بررسی وضعیت استان‌های سیل‌زده، روزهای ۱۲ و ۱۳ اردیبهشت ماه به میزبانی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی برگزار می‌شود.
اجلاس روسای دانشگاه‌های بزرگ کشور به میزبانی دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، دکتر علی خاکی صدیق رئیس دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی با اعلام این خبر گفت: باتوجه به اینکه دستور جلسه اصلی این اجلاس درخصوص سیل است بنابراین این اجلاس در خرم آباد و دانشگاه لرستان برگزار خواهد شد.
وی افزود: در این اجلاس جلسه‌ای با مدیریت بحران استان لرستان، استاندار و مسئولان محلی خواهیم داشت.
رئیس دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی تاکید کرد: همچنین در حاشیه این اجلاس، روسای دانشگاه‌های بزرگ کشور از مناطق سیل‌زده بازدید خواهند کرد.
دکتر خاکی صدیق اظهار داشت: بازدید از مناطق سیل زده موجب می‌شود تا زمینه کمک‌رسانی دانشگاه‌ها به این مناطق فراهم گردد.
وی عنوان کرد: دانشگاه ها پس از بروز سیل در استان های کشور، کمک‌های متعددی به مناطق سیل‌زده داشته‌اند بنابراین هدف از برگزاری این اجلاس بررسی و برنامه‌ریزی علمی موضوع سیل برای کمک به مناطق سیل زده از سوی دانشگاه ها است.
رئیس دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی گفت: باتوجه به اینکه از سوی رئیس جمهور محترم، رئیس دانشگاه تهران به عنوان رئیس هیئت ویژه گزارش ملی سیلاب تعیین شده است بنابراین حضور وی در منطقه موجب خواهد شد تا دید این کمیته به موضوع وسیع تر شود.
ل.م ۵۴


( ۲ )