با حضور چهار کشور؛

تورنمنت بین‌المللی ورزش دانشگاهی در ارومیه برگزار می‌شود

۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۹:۵۵ کد : ۴۷۰۱۶ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۶۸۹
تورنمنت بین‌المللی ورزش‌های دانشگاهی با حضور تیم‌هایی از کشورهای ایران، آذربایجان، عراق و ترکیه در ۴ رشته ورزشی به میزبانی دانشگاه ارومیه برگزار می‌شود.
تورنمنت بین‌المللی ورزش دانشگاهی در ارومیه برگزار می‌شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، به همت هیئت ورزش‌های دانشگاهی استان آذربایجان غربی و مدیریت تربیت بدنی دانشگاه ارومیه تورنمنت بین‌المللی ورزش‌های دانشگاهی با حضور تیم‌هایی از کشورهای ایران، آذربایجان، عراق و ترکیه برگزار می شود.
رحیم شریف رئیس هیات ورزش‌های دانشگاهی استان آذربایجان غربی در خصوص این مسابقات گفت: این مسابقات به استناد به تفاهم نامه و تعاملات بین دانشگاه‌های کشورهای ایران و کشورهای هم جوار و مسلمان و جهت گسترش روابط برگزار می‌شود.
وی گفت: طبق توافق به‌عمل آمده مقرر گردید این رقابتها در چهاررشته والیبال، فوتسال، بدمینتون و تنیس روی میز در قسمت پسران و به میزبانی دانشگاه ارومیه برگزار شود.
این تورنمنت از تاریخ ۴ الی ۹ اردیبهشت ماه وبا شرکت دانشگاههای وان ترکیه، آتاتورک ارزروم ترکیه، تکنیک ارزروم ترکیه، سوران عراق، صلاح الدین عراق و لبنان بیروت از کشور لبنان و دانشگاه ارومیه، علوم پزشکی ارومیه، غیر انتفاعی آذرآبادگان ارومیه و دانشگاه تبریز با حضور بیش از ۲۲۰ نفر شرکت کننده برگزار خواهد شد.
افتتاحیه این رقابت‌ها روز پنج‌شنبه ۵اردیبهشت ماه در سالن طوبی دانشگاه ارومیه خواهد بود و مراسم اختتامیه روز دوشنبه ۹ اردیبهشت ماه در سالن اجتماعات شهید چمران این دانشگاه برگزار خواهد شد.
ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷


( ۱ )