دکتر صدیقی در بازدید از دانشگاه‌های استان قم:

ایجاد رفاه بیشتر برای دانشجویان؛ از دغدغه‌های اصلی مسئولان وزارت علوم/اولین مسئولیت دانشگاه‌ها رفع مشکلات استان و کشور است

۳۰ فروردین ۱۳۹۸ | ۰۸:۰۹ کد : ۴۶۸۷۵ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۳۶۲
دکتر مجتبی صدیقی معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان در بازدید از دانشگاه‌های استان قم، ایجاد رفاه هر چه بیشتر برای دانشجویان را از دغدغه‌های اصلی مسئولان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دانست.
ایجاد رفاه بیشتر برای دانشجویان؛ از دغدغه‌های اصلی مسئولان وزارت علوم/اولین مسئولیت دانشگاه‌ها رفع مشکلات استان و کشور است

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه صنعتی قم، دکتر صدیقی در بازدید و افتتاح پروژه‌های عمرانی دانشگاه صنعتی قم ضمن اشاره به پیشرفت‌های علمی و پژوهشی این دانشگاه در حال توسعه اظهار داشت: امروز مشکلات کشور با حضور جوانان به ویژه قشر دانشگاهی حل می شود. درحال حاضربستر حرکت و پیشرفت برای جوانان فراهم شده است.
وی گفت: وجود بیش از سی دانشگاه و موسسه آموزش عالی در استان قم یکی از افتخارات آن محسوب می شود. طی مذاکرات صورت گرفته با مسئولین استان به ویژه دکتر سرمست استاندار قم دانشگاه ها باید در رفع مشکلات استان دخیل باشند.در واقع اولین مسئولیت دانشگاه ها به ویژه در استان قم رفع مشکلات استان و کشور است.
رئیس سازمان امور دانشجویان افزود: یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی این است که با رشد و توسعه آموزش عالی، ورود جوانان به دانشگاه دیگر رویا یا آرزوی دست نیافتنی نیست.
دکتر صدیقی تصریح کرد: ارتقای سطح کیفی خوابگاه‌های دانشجویی، صنعتی شدن آشپزخانه و تجهیز سالن های ورزشی دانشگاه ها از اقدامات صورت گرفته وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جهت رفاه حال دانشجویان است.
افتتاح ساختمان جدید دانشکده فنی و مهندسی، کارگاه‌های مهندسی پلیمر، مهندسی عمران ،هیدرولیک و مکانیک سیالات و دیتا سنتر و مرکز محاسبات سریع (HPC) دانشگاه صنعتی قم از جمله برنامه های سفر یک روزه معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان به استان قم بود.
ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷


( ۱ )