معاون آموزشی وزارت علوم از دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه لرستان بازدید کرد

۲۷ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۰:۳۵ کد : ۴۶۸۱۹ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۵۰۶
دکتر مجتبی شریعتی نیاسر معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از بخش‌های مختلف دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه لرستان به ویژه بخش‌های آزمایشگاهی و تأسیسات که در سیل اخیر، دچار خسارت‌هایی شده بود، بازدید کرد.
معاون آموزشی وزارت علوم از دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه لرستان بازدید کرد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه لرستان، در این بازدید که با همراهی دکتر احمد مرادپور معاون عمرانی استاندار لرستان، دکتر خسرو عزیزی رئیس دانشگاه لرستان و معاونان این دانشگاه صورت گرفت، دکتر خسرو شاکرمی رئیس دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه لرستان گزارشی از اقدامات انجام شده در خصوص سیل اخیر ارائه کرد.
دکتر خسرو عزیزی رئیس دانشگاه لرستان توضیح داد: اگر اقدامات پیشگیرانه در دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه لرستان توسط نیروها و عوامل، صورت نمی‌گرفت به مراتب، خسارات بیشتری به این دانشکده وارد می‌شد.
دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه لرستان، در نزدیکی فرودگاه خرم آباد قرار دارد و در سیلاب اخیر، به علت طغیان آب‌های حوزه کوهستانی بالادست دانشکده، دچار خساراتی شد.
دکتر مجتبی شریعتی نیاسر، پس از بازدید از بخش‌های مختلف دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه لرستان، راهی شهرستان پلدختر شد, از مناطق سیلابی این شهرستان و همچنین مرکز آموزش عالی شهرستان پلدختر (وابسته به دانشگاه لرستان) نیز بازدید نماید.
ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷
 


( ۲ )