رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها:

دانشگاه‌ها از سنگرهای مهم مبارزه با استکبار/ آمادگی جریان دانشجویی برای فعالیت‌های جهادی

۲۶ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۳:۴۹ کد : ۴۶۷۸۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۱۶
حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: دانشگاه‌ها در نیازسنجی و کمک به مردم سیل زده می توانند نقش بسیار موثری داشته باشند و بر این اساس باید تمام مجموعه دانشگاهی در این جریان وارد شود.
دانشگاه‌ها از سنگرهای مهم مبارزه با استکبار/ آمادگی جریان دانشجویی برای فعالیت‌های جهادی

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه پیام نور، حجت الاسلام والمسلمین رستمی در دیدار هیات رئیسه دانشگاه پیام نور افزود: کارکردن در شرایط سخت، افضل اعمال است و اکنون جریان دانشجویی آمادگی لازم برای فعالیت‌های جهادی در محل‌های موردنیاز را دارد، اما نیازمند کار و تلاش مداوم و همراهی دانشگاهیان برای کمک به هموطنان هستیم.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با عنوان اینکه خروجی و تاثیرگذاری اجتماعی و فرهنگی دانشگاه پیام نور بسیار بارز است، گفت: علیرغم اینکه دانشگاه پیام نور به عنوان دانشگاه نیمه حضوری و الکترونیکی شناخته می شود، اما فعالیت این دانشگاه در عرصه‌های اجتماعی و فرهنگی بسیار مطلوب و قابل قبول بوده است.
وی دانشگاه ها را از سنگرهای مهم مبارزه با استکبار خواند و افزود: جبهه انقلاب اکنون مواجه با یک امتحان سخت است. این امتحان ایجاب می‌کند که هم در میدان باشیم و هم هم‌افزا باشیم و البته بتوانیم خدمات ارائه‌شده را به سمع و نظر مردم برسانیم.
دکترمحمدرضا زمانی رئیس دانشگاه پیام نور نیز در این دیدار به اقدامات گسترده دانشگاه پیام نور برای کمک به هموطنان سیل زده اشاره کرد و گفت: فضای فیزیکی مراکز و واحدهای انشگاهی پیام نور در تمامی نقاط کشور برای اسکان سیل زدگان آمادگی کامل دارد و این دانشگاه با تمهیدات ویژه، ضمن همراهی با کانون های دانشجویی هلال احمر در حال خدمت رسانی به مردم عزیز سیل زده است.
وی امداد رسانی به مردم سیل زده را در چنین شرایط بحرانی مهم ترین وظیفه انسانی تمامی هموطنان دانست و افزود: موکب دانشگاه پیام نور نیز در مناطق سیل زده استان لرستان مستقر شده و با تمام توان آماده خدمت به هموطنان است.
ل.س42/ل.م54