تعطیلی دانشگاه های استان خوزستان تمدید شد

۲۱ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۸:۵۸ کد : ۴۶۷۲۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۴۵۷
رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز از تمدید تعطیلی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی این استان تا ۲۶ فروردین ماه سال جاری خبر داد.
تعطیلی دانشگاه های استان خوزستان تمدید شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از خبرگزاری ایرنا، دکتر غلامحسین خواجه در این خصوص اظهار داشت: موضوع تمدید تعطیلی دانشگاه های استان خوزستان پس از درخواست این دانشگاه ها از شورای تامین استان محقق شده است.
به گفته این مسئول، وزارت علوم تصمیم گیری در مورد تعطیلی دانشگاه های مناطق سیل زده را به مسئولان این مراکز واگذار کرده است.
وی این نکته را یادآور شد که علاوه بر تاثیر مسائل سیل بر روی دانشجویان خوزستانی، تعداد زیادی از دانشجویان این استان در حال کمک رسانی به هموطنان خود هستند و طبیعتاً امکان حضور در کلاس درس را ندارند.
خواجه در مورد فعالیت دانشگاه های این استان، اظهار کرد: فعالیت عادی دانشگاه های استان خوزستان در حال حاضر شروع شده، کارکنان و استادان در محل کار خود حضور دارند اما کلاس های درس فعلاً برگزار نمی شود.
به گفته رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز در حال حاضر این دانشگاه حدود ۸ هزار دانشجوی بومی دارد.
رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز همچنین تاکید کرد که سیل آسیب جدی به دانشگاه های خوزستان وارد نکرده است.
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پیش از این در بخشنامه ای بر تعطیلی یک هفته ای دانشگاه های استان های مناطق سیل زده تا پایان هفته جاری تاکید کرده بود.
 


( ۵ )