با حضورمدیر کل نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم ، نشست کمیته فنی کارگروه سازه و مقاوم سازی دانشگاه های شهید بهشتی و هنر تهران برگزار شد

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۱۷:۲۸ کد : ۴۶۷۱ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۲۳۴
نشست کمیته فنی کارگروه سازه و مقاوم سازی با حضور دکتر مهرالله رخشانی مهر، مدیر کل نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم و معاونان اداری، مالی دانشگاه های شهید بهشتی و هنر تهران برگزار شد. به گزارش روابط ع...
نشست کمیته فنی کارگروه سازه و مقاوم سازی با حضور دکتر مهرالله رخشانی مهر، مدیر کل نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم و معاونان اداری، مالی دانشگاه های شهید بهشتی و هنر تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در ابتدای این نشست که به منظور بررسی طرح مقاوم سازی ساختمان دانشکده علوم و ریاضی دانشگاه شهید بهشتی و همچنین دیگر طرحهای عمرانی در دست اجرای این دانشگاه و نیز طرح اجرای خوابگاه کرج دانشگاه هنر تهران برگزار شد؛ دکتر رخشانی مهر با تاکید بر اهمیت موضوع مقاوم سازی ساختمانهای دانشگاهها و ایجاد هماهنگی های لازم جهت اجرای طرح های مقاوم سازی، هدف از برگزاری این نشست ها را که در بالاترین سطوح مدیریتی دانشگاه ها برگزار میگردد، اجرایی و عملیاتی کردن طرح های مقاوم سازی به بهترین نحو و با نظارت دقیق اداره کل نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم عنوان کرد.
در ادامه این نشست طرح های مقاوم سازی ساختمان دانشکده علوم و ریاضی دانشگاه شهید بهشتی و تکمیل ساختمان خوابگاه کرج دانشگاه هنر تهران و اعتبار مورد نیاز برای اجرای کامل مقاوم سازی پروژه‌های مذکور مورد بحث و بررسی قرار گرفت و معاونان اداری، مالی و کارشناسان طرح های عمرانی این دو دانشگاه ضمن ارائه گزارش مبسوط از روند مقاوم سازی طرح های مذکور، دیدگاه ها و نقطه نظرات خود را پیرامون شیوه و نحوه اجرای مقاوم سازی این طرح ها و همچنین اعتبارات مرتبط با مقاوم سازی بیان کردند.
در پایان این نشست مدیر کل نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم، ضمن تشکر از ارائه گزارش مقاوم سازی طرح های مذکور این دو دانشگاه، از تلاش های صورت گرفته در این زمینه تقدیر کرد و با تاکید بر نظارت دقیق و مستمر این اداره کل برای اجرایی شدن و به بهره برداری رسیدن طرح های عمرانی مورد نظر در خصوص رشد هر چه بیشتر اعتبارات و اجرای طرح های مقاوم سازی ساختمان های دانشگاه ها در سال های آتی ابراز امیدواری کرد.