با حضوررییس صندوق رفاه دانشجویان ، موزه علوم طبیعی مکران دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهارافتتاح شد

۲۷ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۶:۴۰ کد : ۴۶۶۹ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۳۶۴
مهندس ذوالفقار یزدان مهر، رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم و هیئت همراه در سفر به چابهار پس از ادای احترام به یادمان شهدای دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار ، موزه علوم طبیعی مکران را افتتاح ...
با حضوررییس صندوق رفاه دانشجویان ، موزه علوم طبیعی مکران دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهارافتتاح شد
مهندس ذوالفقار یزدان مهر، رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم و هیئت همراه در سفر به چابهار پس از ادای احترام به یادمان شهدای دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار ، موزه علوم طبیعی مکران را افتتاح کردند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،مهندس یزدان مهر در این سفرضمن بازدید از فضاهای خوابگاهی و اداری دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار گفت: به دلیل منابع محدود دولتی، صندوق رفاه نمی تواند پاسخگوی تمام نیازهای دانشجویان باشد، از همین رو به دنبال جذب حمایت‌های خیرین هستیم که خوشبختانه طی توافقنامه ای با بنیاد قلم چی 400 نفر از دانشجویان مستعد کم بضاعت در دانشگاه های ایرانشهر و چابهار حمایت ویژه مالی خواهند شد. 
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در حاشیه بازدید از دانشگاه علوم دریایی و دریانوردی چابهار از حمایت ویژه و  اهدای بورسیه تحصیلی به 400 نفر از دانشجویان مستعد بی بضاعت در دانشگاه‌های ایرانشهر و چابهار با همکاری بنیاد قلم چی خبر داد.
گفتنی است موزه علوم طبیعی مکران دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار با هدف تشکیل بانک ژن از نمونه گیاهان دریایی حوزه مکران طی مدت ۹ ماه ساخته شده است