معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم:

دانشجویان فعال کانونی مناطق سیل‌زده در امدادرسانی به سیل‌زدگان کوشا باشند

۱۱ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۰:۵۸ کد : ۴۶۶۱۴ اخبار برگزیده اخبار ستادی سرخط خبرها
تعداد بازدید:۱۸۱۶
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در پیامی ضمن ابراز تأسف و همدردی با سیل‌زدگان روزهای اخیر، از عموم دانشجویان فعال در کانون‌های هلال احمر، امداد و نجات، خیریه و اردوهای جهادی دانشگاه‌های مناطق سیل زده دعوت کرد تا با حضور در مناطق سیل‌زده در راستای امدادرسانی به آسیب‌دیدگان کوشا باشند.
دانشجویان فعال کانونی مناطق سیل‌زده در امدادرسانی به سیل‌زدگان کوشا باشند

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در متن پیام دکتر غلامرضا غفاری آمده است:
بارش نزولات آسمانی و وقوع سیل در برخی استان‌های کشور موجب بروز خسارات و آسیب جدی برای برخی هم وطنان عزیزمان گردید و شادی روزهای آغازین سال نو را در کام آنان تلخ نمود.
معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم ضمن ابراز همدردی از عموم دانشجویان فعال در کانون‌های هلال احمر، امداد و نجات، خیریه و اردوهای جهادی در دانشگاه‌های مناطق آسیب دیده دعوت می‌نماید تا در راستای ایفای رسالت خود با کنش مسئولانه نسبت به وقایع جامعه که از بایسته های راهبرد دانشگاه اجتماعی است در کنار دستگاه‌ها و نهادهای مسٶل در امدادرسانی به آسیب‌دیدگان و کاهش آلام آنان کوشا باشند.
همچنین از مسئولان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ها و مٶسسات آموزش عالی در خواست می‌شود اهتمام و مساعدت‌های لازم را برای تسهیل زمینه‌های مشارکت دانشجویان فعال به عمل آورند.
ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷