با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، مراسم تجلیل از دکتر فتح الله مضطرزاده برگزار شد

۲۴ اسفند ۱۳۹۴ | ۱۶:۳۸ کد : ۴۶۶۱ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۹۷۵
با حضور دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، مراسم نکوداشت دکتر فتح‌الله مضطرزاده معاون وزیر علوم و رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران در محل پژوهشگاه مواد و انرژی برگزار شد. به گزارش ر...
با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، مراسم تجلیل از دکتر فتح الله مضطرزاده برگزار شد
با حضور دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، مراسم نکوداشت دکتر فتح‌الله مضطرزاده معاون وزیر علوم و رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران در محل پژوهشگاه مواد و انرژی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر مضطرزاده استاد دانشکده مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و از چهره های ماندگار علمی کشور است که سابقه 23 سال ریاست بر پژوهشگاه مواد و انرژی را نیز در کارنامه خود دارد.
همچنین ریاست دانشگاه گیلان، معاونت پژوهشی وزارت علوم طی سال‌های 72 تا 76، ریاست کمیسیون شورای پژوهش‌های علمی کشور، ریاست انجمن شیمی و مهندسی شیمی ایران، عضویت پیوسته فرهنگستان علوم، معاونت پژوهشی دانشگاه‌های شهید بهشتی و تربیت مدرس و عضویت در چندین شورای علمی از جمله مسئولیت‌های علمی و اجرایی این استاد و پژوهشگر نمونه آموزش عالی است.
گفتنی است در این مراسم دکتر وحید احمدی معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، دکتر سیدمحمدمهدی هادوی رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی، مهندس طهائی استاندار البرز و دکتر شمس اردکانی دبیر فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران حضور داشتند.