در ابلاغی به روسای استانی دانشگاه پیام نور تاکید شد؛

لزوم در اختیار گذاشتن فضای فیزیکی دانشگاه پیام نور جهت اسکان سیل‌زدگان

۰۶ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۲:۴۷ کد : ۴۶۶۰۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۴۲۱
رئیس دانشگاه پیام نور ضمن ابراز همدردی با هموطنان سیل زده شمال کشور، در ابلاغی به کلیه روسای استانی دانشگاه پیام نور، بر لزوم در اختیار گذاشتن فضای فیزیکی دانشگاه جهت اسکان سیل‌زدگان و آمادگی کامل برای مقابله با احتمال وقوع سیل تأکید کرد.
لزوم در اختیار گذاشتن فضای فیزیکی دانشگاه پیام نور جهت اسکان سیل‌زدگان

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه پیام نور، دکتر محمدرضا زمانی با اشاره به پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی کشور مبنی‌بر وقوع بارش برف و باران در بیش از ۲۵ استان کشور و احتمال وقوع سیل و آب‌گرفتگی در این مناطق ضرورت تدارک تمهیدات لازم برای کمک به هموطنان را یادآور شد.
وی با اشاره به ظرفیت فضای فیزیکی بیش از ۵۰۰ مرکز و واحد دانشگاهی پیام نور در تمامی نقاط کشور بر لزوم هماهنگی کلیه روسای استانی با مراکز مدیریت بحران، استانداری‌ها، هلال احمر و سایر مراجع ذیصلاح به منظور اسکان سیل زدگان در صورت لزوم، همچنین همراهی با کانون‌های دانشجویی هلال احمر دانشگاه به منظور کمک به هموطنان تاکید کرد و این را بخشی از مسئولیت اجتماعی دانشگاه دانست.
گفتنی است دانشجویان عضو کانون‌های هلال احمر دانشگاه پیام نور از ابتدای سیل در استان گلستان با حضور شبانه روزی در مناطق سیل زده به یاری مردم شهرستان های بندرترکمن و آق‌قلا شتافتند.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷